Jau vēstīts, ka pirmdien basketbola medijs "sportando.com" ziņoja, ka Bertāns un "Spurs" vienojušies par četru gadu līgumu, kura vērtība būs 20 miljoni dolāru. Tomēr informācija par abu pušu vienošanos ir pāragra, skaidroja Bertāna aģenta pārstāvis.

"Spurs" esot ļoti ieinteresēta pagarināt līgumu ar Bertānu, un viss liecina, ka tas arī notiks, taču darījums vēl nav pabeigts. Sanantonio komandā Bertānam nākamajā sezonā varētu būt lielāka loma, jo kluba līderis Kavai Lenards paziņojis, ka vēlas pamest komandu, bet Kails Andersons saņēma piedāvājumu no Sakramento "Kings", un "Spurs" nolēma necīnīties par šo spēlētāju.

Aizvadītajā sezonā Bertāna alga bija 1,3 miljoni dolāru. Bertāns pagājušajā sezonā 77 spēlēs vidēji iemeta 5,9 punktus, bet izslēgšanas turnīrā viņa loma mazinājās, piecos mačos izceļoties ar 3,4 punktiem. Kopumā Bertāns NBA regulārajā čempionātā aizvadījis 144 spēles, kurās vidēji iemetis 5,3 punktus, bet 18 "play-off" mačos viņa kontā vidēji 2,9 punkti.

Sanantonio klubs tiesības uz Bertānu ieguva 2011. gada NBA draftā, kad viņu sākotnēji otrajā kārtā ar 42.numuru izvēlējās Indiānas "Pacers", kas gan šo spēlētāju uzreiz aizmainīja uz "Spurs".