Pirmdien sportisti veica 35,5 kilometrus garu posmu, kurā uzvaru izcīnīja BMC komanda, otrajā vietā ierindojās "Sky", bet trešā palika "Quick-Step Floors". Skujiņa pārstāvētā "Trek-Segafredo" no līdera BMC, kas finišēja pēc 38 minūtēm un 46 sekundēm, atpalika par vienu minūti un 16 sekundēm.

Kopumā komandu sacīkstēs piedalījās 22 komandas. Skujiņš pirmajā posmā ierindojās 66. pozīcijā, bet otrajā palika vien 166. vietā.

Kopvērtējuma vadībā šobrīd atrodas BMC komandas braucēji Gregs van Avermēts un Tīdžejs van Garderens. Tikmēr trešajā vietā pagaidām ierindojies Tomass Džeraints no "Sky". Skujiņš kopvērtējumā šobrīd atrodas 128. pozīcijā, no līdera atpaliekot piecas minūtes un 53 sekundes.

Pašlaik 27 gadus vecajam Skujiņam šis ir pirmais "Tour de France" karjerā. Pērn viņš piedzīvoja debiju lielajās tūrēs, "Vuelta a Espana" izcīnot 123. vietu kopvērtējumā. Savu labāko rezultātu latvietis sasniedza 18. posmā, kurā piedalījās atrāvienā un izcīnīja 17. vietu.

Skujiņš maijā izcīnīja uzvaru vienā no UCI Pasaules tūrē iekļautā Kalifornijas velobrauciena posmiem, triumfējot šo sacensību kalnu karaļa vērtējumā. Tāpat viņš janvāra beigās uzvarēja UCI pirmās kategorijas velobraucienā "Trofeo Lioseta Andratx", kas viņam bija vien otrās sacensības "Trek-Segafredo" komandā.

Skujiņš pagājušajā ceturtdienā tika kronēts par Latvijas čempionu individuālajā braucienā.

Šī gada "Tour de France" norisināsies līdz 29.jūlijam, riteņbraucējiem aizvadot 21.posmu. Pērn daudzdienu velobraucienā triumfēja brits Kristofers Frūms, izcīnot savu ceturto titulu un trešo pēc kārtas.