Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis ceturtdien Francijas atklātā tenisa čempionāta kvalifikācijas turnīra otrās kārtas spēlē divu stundu ilgā cīņā ar rezultātu 6-3, 6-7 (7:9), 6-1. pārspēja itāli Stefāno Travaglju.

Gulbis pasaules rangā šonedēļ ierindojas 162. pozīcijā, bet Travaglja ieņem 145. pozīciju. Abiem šī bija otrā savstarpējā spēle, un tagad abās uzvarējis latvietis. Iepriekš abi tikās šī gada februārī Dubaijas ATP turnīra kvalifikācijā.

Šī mača otrajā setā abi tenisisti arvien biežāk ļāva vaļu savām emocijām. Gulbis daudz runāja ar spēles tiesnesi, tāpat abi tenisisti pa reizei trieca raketi pret korta segumu. Trešajā setā Gulbis spēja savas emocijas savaldīt un sasniegt "Franch Open" kvalifikācijas izšķirošo kārtu.

Kvalifikācijas izšķirošajā mačā Gulbja pretinieks būs itālis Alesandro Džanesi (ATP 198.), kurš ar 7-6 (7:2), 6-2 pārspēja vācieti Tobiasu Kamki (ATP 224.).

Gulbis ar savu sniegumu kvalifikācijas turnīrā nopelnījis 16 ATP ranga punktus.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.