Latvijas vadošā tenisiste Jeļena Ostapenko piektdien prestižā Romas WTA "Premier" turnīra ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 7-6 (8:6), 4-6, 5-7 aizraujošā cīņā piekāpās slavenajai krievietei Marijai Šarapovai.

Šī abām tenisistēm bija pirmā savstarpējā spēle, un tā nelika vilties. Abas tenisistes vairāk nekā trīs stundu garumā demonstrēja lielisku uzbrukuma tenisu, tomēr mača beigās vairāk enerģijas un pieredze bija Šarapovai, gūstot uzvaru un iekļūstot pusfinālā.

Otapenko WTA rangā ierindojas sestajā vietā un Romas turnīrā spēlēja tikai otro reizi, bet Šarapova, kura ir trīskārtēja turnīra čempione, rangā ieņem 40. pozīciju.

Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Latvijas tenisiste nopelnīja 190 WTA ranga punktus. Ja tuvākās ranga konkurente piedzīvos neveiksmes, Ostapenko rangā varētu pakāpties līdz pat ceturtajai vietai.

Detalizētu spēles aprakstu var lasīt portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē!