Vairāk žanra klasiķa Edgara Alana Po šausmu stāstiem raksturīgais notikums pagājušajā nedēļā noticis, klājot jaunu asfaltu ielai Ņižņijnovgorodā, kas būs viena no pilsētām, kurā no 14.jūnija līdz 15.jūlijam risināsies finālturnīrs.

Uz ielas uzklātais asfalts bloķējis iekļuvi Annai Čemodanovai piederošajā mājā.

Krievijas publiskajā televīzijā OTR rādītais liecināja, ka mājas vārti uzlietā asfalta dēļ vairs nebija atverami, bet Annas vīrs Ivans stāvējis ārpusē uz ielas. Asfalta liešanas laikā viņš atradies darbā, kamēr sieva rosījusies pa māju.

"Vai jūs varat iedomāties to idiotisma līmeni, ko sasniegusi mūsu pilsēta?" Ivans vaicāja televīzijas brigādei. "Viņi nošķir cilvēkus, lai tikai saņemtu samaksu un visu pabeigtu, cik vien ātri iespējams."

Čemodanovu mājas vārti ved uz pagalmu, kurā atradās Anna OTR reportieru ierašanās brīdī. Pilsētas pārvalde gan norādījusi, ka asfalta ieklāšanas darbi bijuši vakarā, kad jau bijis tumšs un bijis grūti ko saskatīt.

OTR norādīja, ka sieviete mājā bija iesprostota vairākas dienas, tāpēc viņas vīrs bija spiests nest viņai pārtiku.

Dārgākajam Pasaules kausa finālturnīram vēsturē Krievija iztērējusi vairāk nekā 10,9 miljardus eiro. Lielākā daļa naudas novirzīta pilsētu infrastruktūru attīstībai, lai tās izskatītos modernākas.

Orgkomitejas vadītājs Aleksejs Sorokins pirmdien sacīja, ka viss notiek saskaņā ar plānu.

"Neredzam neko par ko vajadzētu uztraukties," viņš paudis laikrakstam "Izvestia".

Turpretī Ņižņijnovgorodas mērs Vladimirs Panovs pēc inspekcijas atzinis, ka "joprojām ir daudz nelielu defektu".