"Tosno" komanda trešdien triumfēja Krievijas kausā futbolā, izcīnot savu lielāko panākumu kluba pastāvēšanas vēsturē.

Ļeņingradas apgabala komanda finālmačā Volgogradā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Kurskas "Avangard" vienību.

Komandas jau spēles pirmajās 16 minūtēs apmainījās vārtu guvumiem, "Tosno" rindās izceļoties Aleksejam Skvorcovam, bet pretiniekiem precīzi sitot Igoram Kirejevam. Uzvaras vārtus desmit minūtes pirms pamatlaika beigām guva Reziuans Mirzovs.

Krievijas kausa ieguvēja iegūst tiesības nākamajā sezonā spēlēt UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. Tiesa, "Tosno" komandai šobrīd ir citas rūpes, jo tai draud izkrišana no Krievijas augstākās līgas, turklāt klubu piemeklējušas finansiālas problēmas. Tāpat tā nokavējusi visus termiņus, lai pieteiktos Eirokausu licencei, tādējādi UEFA Eiropas līga "Tonso" komandai, visticamāk, ies secen.

Tikmēr otra kausa fināliste "Avangard" ir Krievijas pēc spēka otrās līgas komanda.