Latvijas U-17 futbola izlase UEFA Attīstības turnīra pirmajā mačā pirmdien ar rezultātu 2:3 (1:1) piedzīvoja zaudējumu mājiniecei Izraēlai.

Pirmajā puslaikā Latvijas izlases gūto vārtu kontu atklāja Deniss Meļņiks, tomēr pēc nospēlētām 45 minūtēm rezultāts vēstīja neizšķirtu 1:1. Otrajā spēles nogrieznī Latvijas komandas rindās ar precīzu sitienu izcēlās Eduards Daškevičs, tomēr Izraēlas vienība guva vēl divus vārtus un svinēja uzvaru ar 3:2.

Latvijas U-17 jauniešu futbola izlase laika posmā no 17.-22. aprīlim aizvadīja treniņnometni Turcijā, pēc kuras galvenā trenera Igora Stepanova vadītā komanda devās uz Izraēlu, lai no 22.-28. aprīlim startētu UEFA Attīstības turnīrā.

Latvijas izlase pārbaudes turnīrā spēkosies vēl arī ar Melnkalnes un Moldovas U-17 izlasēm.

U-17 komandu treniņi un UEFA Attīstības turnīra spēles risinās Šefajimas futbola bāzē netālu no Telavivas, kas ikdienā kalpo par Izraēlas futbola asociācijas treniņu centru.

Latvijas komandai nākamā spēle paredzēta trešdien pret Melnkalnes izlasi, bet pēdējais mačs tiks aizvadīts piektdien pret Moldovas vienaudžiem.