"Eirotūres" trešajā posmā, "Čehijas spēlēs", Krievijas hokeja izlase priekšpēdējā minūtē izlaida no rokām neizšķirtu mačā ar Somiju, bet mājiniece Čehija pārspēja Zviedriju.

Krievijas izlase, ko šajā turnīrā vada Iļja Vorobjovs, piekāpās somiem ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1). Vienīgos vārtus Krievijas izlases labā guva Ņikita Gusevs, atklājot spēles rezultātu. Izlīdzinājumu panāca Henrijs Jokiharju otrā perioda beigās, bet uzvaru Somijas izlasei nodrošināja Jere Salinens divas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Krievijas izlasei tas bija otrs zaudējums "Čehijas spēlēs", jo pirmajā mačā tā piekāpās Zviedrijai, kura savukārt sestdien zaudēja turnīra saimniekiem čehiem.

Čehijas izlase svinēja uzvaru ār Zviedriju ar 3:1 (1:1, 0:0, 2:0). Vienīgos vārtus Zviedrijas izlasē guva Karls Klingenbergs, bet zviedru vārtsargu Magnusu Hellbergu pārspēja Robins Hanzls, Andržejs Nestrašils, kuri realizēja skaitlisko vairākumu, un Romāns Horāks.