Latvijas izlases basketboliste Kristīne Vītola trešdien iemeta 27 punktus, tomēr viņas pārstāvētā Gdiņas "Basket 90", ko trenē Gundars Vētra, cieta zaudējumu Polijas čempionāta ceturtdaļfināla otrajā cīņā.

"Basket 90" izbraukumā ar 86:91 (18:19, 17:24, 24:16, 18:18, 9:14) pagarinājumā piekāpās regulārā čempionāta labākajai vienībai Bidgoščas "Artego", kas sērijā līdz trim uzvarām panākusi neizšķirtu 1-1.

Vītola šajā mačā laukumā pavadīja 38 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā grozā raidīja septiņus no 12 divpunktniekiem, visus četrus tālmetienus un vienu no diviem sodiņiem.

Vēl Latvijas basketboliste šajā cīņā atzīmējās ar deviņām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, vienu kļūdu, vienu pārtvertu bumbu, vienu bloķētu metienu, vienu piezīmi un pieciem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem, tikdama pie 33 efektivitātes punktiem.

Vītola bija šī mača rezultatīvākā un arī vērtīgākā basketboliste.

"Basket 90" komanda regulārajā čempionātā ieņēma astoto vietu, kamēr "Artego" bija pamatturnīra labākā komanda.

Tikmēr citā ceturtdaļfināla sērijā zaudējumu cieta saspēles vadītājas Elīnas Dikeulakas pārstāvētā Vroclavas "Šlenza", kas viesos ar 49:65 (22:21, 10:11, 9:16, 8:17) piekāpās Toruņas "Energa" vienībai, kas arī sērijā panākusi izlīdzinājumu 1-1.

Dikeulaka 34 minūtēs un sešās sekundēs pie punktiem netika, jo garām aizmeta visus sešus divpunktniekus un trīs tālmetienus. Viņa atzīmējās ar četrām atlēkušajām bumbām, trim rezultatīvām piespēlēm, trim kļūdām, vienu pārtvertu piespēli, četrām piezīmēm un -4 efektivitātes punktiem.

"Šlenza" regulārajā čempionātā ieņēma piekto vietu, kamēr "Energa" bija ceturtā.

Ceturtdaļfināla trešās spēles notiks sestdien.