Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko trešdien Maiami "Premier" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā ar 7-6 (7:3), 7-6 (7:5) pārspēja ukrainieti Jeļinu Svitoļinu.

Abas tenisistes Maiami turnīra ceturtdaļfināla stadijā bija galvenās favorītes, jo abas bija visaugstāk rangā esošās tenisistes, kuras vēl turpina dalību. Ostapenko pasaules rangā ir piektajā vietā un turnīrā izlikta ar sesto numuru, bet Svitoļina pasaules rangā ir ceturtā, un ar šo numuru ir arī izsēta. Mačs starp Ostapenko un Svitoļinu ilga stundu un 48 minūtes.

Šī uzvara Ostapenko garantēja 390 WTA ranga punktus. Tāpat viņai šī bija otrā uzvara šajā sezonā pār pasaules ranga TOP 10 tenisistēm.

Pusfinālā Ostapenko pretiniece būs ASV tenisistu Venusas Viljamsas vai Denjelas Rouzas Kolinsas pāra uzvarētāja.

Abām tenisistēm šī bija otrā savstarpējā spēle, un Ostapenko tagad izcīnījusi divas uzvaras pret Svitoļinu. Iepriekš viņa ukrainieti pārspēja Vimbldonas čempionātā ar rezultātu 6-3, 7-6 (8:6).

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.