Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ar divām rezultatīvām piespēlēm pirmdien izcēlās latvietis Zemgus Girgensons, kurš palīdzēja Bufalo "Sabres" ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 2:0) izbraukumā pārspēt Toronto "Maple Leafs".

Girgensons vispirms palīdzēja Džekam Eikelam gūt spēles pirmos vārtus jau ceturtajā minūtē. Latvietis piespēlēja no aizvārtes, un amerikānis skaisti pārspēja vārtsargu. Savukārt pēc tam viņš Eikelam asistēja komandas uzvaru nesošo vārtu guvumā 50. minūtē, iesākot ātro pretuzbrukumu.

Pēc šī mača Girgensons 68 NHL regulārā čempionāta spēlēs iekrājis septiņus vārtus un septiņas rezultatīvas piespēles. Tāpat viņa kontā tagad ir 100 rezultativitātes punkti - 44 vārti un 56 piespēles 345 spēlēs.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 18:38 minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficentu +1.

"Sabres" labā precīzi meta arī Keisijs Nelsons, bet Maple "Leafs" sastāvā precīzus metienus izdarīja Nazems Kadri un Patriks Marlo.