Čehijas sportiste Estere Ledecka sestdien Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja savu otro zelta medaļu, turklāt viņa godalgas ieguvusi divos dažādos sporta veidos.

Sestdien Ledecka izcīnīja pirmo vietu snovborda sacensībās paralēlajā slalomā, finālā apsteidzot vācieti Selīnu Jergu. Savukārt bronzas godalgu ieguva cita vāciete Ramona Teresija Hofmeistere, kura ceturtajā vietā atstāja Olimpisko atlēti no Krievijas Aļonu Zavarzinu.

Ledecka iepriekš šajās olimpiskajās spēlēs triumfēja kalnu slēpošanas supergiganta sacensībās. Viņa kļuva par pirmo sportisti, kura vienās olimpiskajās spēlēs divos dažādos sporta veidos ieguvusi zelta godalgas. Šajās olimpiskajās spēlēs ātrslidotāja Joriena ter Morsa uzvarēja 1000 metru distancē un ieguva bronzu 3000 metru šorttreka stafetē ar Nīderlandes izlasi. Arī viņai izdevās tikt pie godalgām divos dažādos sporta veidos.

Vīriešu konkurencē fiksēti gadījumi, kad divos sporta veidos izdevies izcīnīt divas zelta medaļas. Torleifs Heugs 1924.gada olimpiskajās spēlēs Šamonī uzvarēja distanču slēpošanā 18 kilometru distancē, kā arī bija labākais ziemeļu divcīņas sacensībās, bet Sanktmoricā 1928. gadā to pašu atkārtoja Grētumsbrātens. Vēl olimpisko spēļu vēsturē 1952. gadā soms Heiki Hasu tika pie medaļām distanču slēpošanā un ziemeļu divcīņā.

Savukārt par olimpisko čempionu vīriešu konkurencē kļuva šveicietis Nevins Galmarini, kurš finālā apsteidza olimpisko spēļu mājinieku Sango Lī. Bronzas medaļu izcīnīja slovēnis Žans Koširs, bet bešā palika francūzis Silvains Dufūrs.