Par 2018. gada Phjončhanas olimpisko spēļu pirmajiem finālistiem piektdien kļuva Olimpiskā atlētu komanda no Krievijas (OAR), kas pusfinālā ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja Čehijas izlasi.

Bijušo Latvijas izlases spēlētāju Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā OAR komanda divus vārtus guva otrajā periodā, kad vispirms 28. minūtē precīzi meta Ņikita Gusevs, bet nepilnu pusminūti vēlāk pretuzbrukumā čehu vārtsargu Pāvelu Francuzu pārspēja arī Vladislavs Gavrikovs. Pamatlaika izskaņā Iļja Kovaļčuks raidīja ripu tukšos vārtos, pieliekot punktu mačam.

OAR vārtsargs Vasīlijs Kosečkins šajā mačā atvairīja 31 Čehijas izlases spēlētāju metienu, nosargājot savus vārtus sausā.

Finālā OAR tiksies ar Vācijas un Kanādas izlašu pāra uzvarētājiem.