2018. gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs ceturtdien noslēdzās šorttreka sacensības, kurās tika sadalīti pēdējie trīs medaļu komplekti.

Par olimpisko čempionu 500 metru distancē ar jaunu pasaules rekordu kļuva ķīnietis Dadzjins Vu, kurš uzrādīja rezultātu 39,584 sekundes. Pārējos goda pjedestāla pakāpienus aizņēma Dienvidkorejas sportisti – Dēhons Hvangs (39,854) un Hjodžuns Lims (39,919).

Šajā distancē 10. vietu izcīnīja latvietis Roberts Zvejnieks.

1000 metru distancē sievietēm zelta medaļu izcīnīja Nīderlandes sportiste Suzanna Šultinga, kura finišēja minūtē un 29,778 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Kima Butīna no Kanādas (1:29,956), bet trešo vietu izcīnīja itāliete Arianna Fontana (1:30,656).

5000 metru stafetē vīriešiem ar jaunu olimpisko rekordu sešas minūtes un 31,971 sekundes uzvarēja Ungārijas komanda Šaoangs Liu, Šaolins Sandors Liu, Viktors Knohs un Šaba Burjans. Viņi apsteidza ķīniešus Jadzjinu Vu, Tianju Hanu, Hondži Sjui un Dekvanu Čenu, kuru rezultāts bija 6:32,035.

Trešajā vietā ar rezultātu 6:32,282 ierindojās kanādieši Samuels Žirārs, Šarls Hamelins, Šarls Kurnojē un Paksāls Dions.