2018. gada Phjončhanas olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīra C grupas spēlēs piektdien Somijas un Zviedrijas izlases izcīnīja savas otrās uzvaras divās spēlēs.

Somijas izlase ar rezultātu 5:1 sagrāva Norvēģijas valstsvienību. Pirmie šajā mačā vārtus guva norvēģi, kad Patriks Toresens vārtu priekšā veiksmīgi cīnījās, bet desmit minūtes vēlāk Ēli Lolvanens vairākumā rezultāta pārsvaru izlīdzināja. Tad 26. minūtē Tolvanens izgājienā pret vārtsargu Larsu Haugenu nospēlēja precīzi, un ripu izslidināja starp kājsargiem, panākot 2:1.

Trešajā periodā Veli-Mati Savinainens, Sami Lepsto un Sakari Maninens vēl vairāk nostiprināja Somijas izlases pārsvaru.

Savukārt Zviedrijas izlase ar rezultātu 1:0 pārspēja Vācijas valstsvienību. Uzvaras vārtus zviedriem guva Viktors Stalbergs, bet vārtsargs Jonass Enrots atvairīja visus 28 pretinieku metienus.