Latvijas labākā tenisiste Jeļena Ostapenko trešdien Sanktpēterburgā uzsāka dalību WTA "Premier" turnīrā, otrās kārtas spēlē ar rezultātu 7-6 (8:6), 6-3 pārspējot pieredzējušo mājinieci Veru Zvonarevu.

Ostapenko šajā turnīrā izlikta ar otro numuru, tāpēc viņa turnīru sāka no otrās kārtas. Savā pirmajā tikšanās reizē ar Zvonarevu viņa iesākumā darbojās ne pārāk pārliecinoši, taču līdzīgā cīņā taibreikā spēja uzvarēt pirmo setu. Otrajā setā Ostapenko izvirzījās vadībā ar 5-1, bet tad divus geimus zaudēja. Taču spēli daudz garāk viņa neievilka un izcīnīja uzvaru ar 6-3.

Šī uzvara Ostapenko nodrošināja 100 WTA ranga punktus. Savukārt trešajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā viņa tiksies ar Petras Kvitovas (WTA rangā 29. vieta) un rumānietes Irinas Kamelijas Begas (WTA rangā 37. vieta) pāra uzvarētāju.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā varēja lasīt detalizētu spēles aprakstu.