Latvijas skeletonists Krists Netlaus nolicis pērn Siguldā izcīnītās pasaules junioru vicečempiona pilnvaras, šāgada meistarsacīkstēs Santkmoricā ieņemot 7. vietu, kamēr meiteņu konkurencē labāko rezultātu uzrādīja Dārta Zunte, izcīnot 11. vietu.

Pagājušā gada junioru pasaules čempionāta sudraba medaļas ieguvējs Krists Netlaus pirmajā braucienā uzrādīja septīto labāko rezultātu, otrajā bija sestais ātrākais, taču kopvērtējumā savu situāciju neuzlaboja. Kopumā sacensībās piedalījās 25 sportisti, un otro čempiona titulu pēc kārtas ieguva Krievijas sportists Ņikita Tregubovs, kuram Netlaus piekāpās 2,58 sekundes.

Krievijai šajā junioru čempionātā dubultuzvara, jo sudraba godalgu ieguva Vladislavs Marčenkovs, bronza vācietim Fēliksam Kaizingeram.

Meiteņu konkurencē nepārspēta palika vāciete Anna Fernštedta, kurai 0,81 sekundi zaudēja krieviete Jūlija Kanakina. Bronza vēl vienai Vācijas pārstāvei Suzannei Krēherei. Labākā no Latvijas sportistēm bija Dārta Zunte, kura ierindojās 11. vietā, uzvarētājai zaudējot 5,10 sekundes; Endijai Tēraudai 14. rezultāts (+5,28 sek.). Kopumā sacensībās piedalījās 21 skeletoniste.