Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensons pārstāvetā Bufalo "Sabres" komanda pirmdien Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pagarinājumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica Kalgari "Flames" vienību un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Girgensons šai spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un sagādāja savai komandai vairākumu – otrā perioda beigās "Flames" aizsargs Dugijs Hemiltons pret Girgensonu pārkāpa noteikumus. Latviešu hokejists spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mača rezultāts tika atkāts pirmās trešdaļas devītajā minūtē, kad Metjū Tkačuks izvirzīja vadībā "Flames", bet pēc 24 sekundēm Skots Vilsons ar individuālu izgājienu rezultātu izlīdzināja.

Uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē guva Džekijs Eikels.

"Sabres" komandai šī bija otrā uzvara pēdējās deviņās spēlēs.