Latvijas vadošā skeletoniste Lelde Priedulēna sestdien atkal izcīnīja otro vietu Vācijas trasē Altenbergā notikušajās Starpkontinentālā kausa sacensībās, kamēr kungiem piektais arī šoreiz bija Ivo Šteinbergs.

Par sestdienas sacensību uzvarētāju tika kronēta vāciete Sofija Grībele, kura atkārtoja piektdien gūto panākumu, kad arī aiz sevis atstāja Priedulēnu.

Sestdien Grībele bija ātrākā abos braucienos, summā Priedulēnu apsteidzot par iespaidīgām 1,03 sekundēm, latvietei abos braucienos esot otrajā vietā.

Trešā palika vēl viena vāciete Janīna Bekere, kura Priedulēnai zaudēja 0,29 sekundes.

Sieviešu sacensībās kopumā startēja 19 skeletonistes.

Savukārt vīriešiem sestdien uzvaru svinēja Kilians fon Šleinics no Vācijas, kuram Šteinbergs divu braucienu summā zaudēja 0,86 sekundes.

Pirmajā braucienā Šteinbergs bija sestais, bet otrajā uzrādīja piekto labāko laiku.

Jau vēstīts, ka Šteinbergs piektais bija arī piektdien aizvadītajās sacensībās, kad biezās miglas dēļ skeletonisti veica tikai vienu braucienu.

Starpkontinentālā kausa kopvērtējumā Šteinbergs ar astoņās sacensībās izcīnītiem 498 punktiem ierindojās septītajā vietā.

Priedulēna nepiedalījās piektdien Šveices trasē Sanktmoricā notikušajā Pasaules kausa septītajā posmā, kur uzvaru izcīnīja Austrijas sportiste Janīna Floka. Šo posmu viņa izlaida, lai šajā nedēļas nogalē divās divās Starpkontinentālā kausa sacensībās Altenbergā izcīnītu pēc iespējas vairāk olimpiskās kvalifikācijas punktu.

Iepriekšējā nedēļā Priedulēna Altenbergas trasē izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa posmā.

Priedulēna, spītējot augustā sarautajām ceļgala krusteniskajām saitēm, šosezon divas reizes bijusi ceturtā Pasaules kausā, atkārtojot savu karjeras rekordu.

Starpkontinentālais kauss ir otrais līmenis skeletonā, atpaliekot vienīgi no Pasaules kausa.

Šī ir Phjončhanas olimpisko spēļu pēdējā atlases nedēļa skeletonā, tomēr Latvijai vairs nav reālas izredzes iegūt trešo ceļazīmi vīriem.