Latvijas basketbolists Rihards Kuksiks no Pezāro "Victoria Libertas" komandas svētdien Itālijas A sērijas basketbola čempionāta spēlē izcēlās ar fantastisku metienu no savas laukuma puses.

Trešās ceturtdaļas pēdējās sekundēs "Victoria Libertas" basketbolisti kopīgiem spēkiem pie sava groza izcīnīja atlēkušo bumbu, to savāca Kuksiks, kurš no sava soda laukuma izdarīja metienu pa pretinieku grozu. Bumbu sasniedza mērķi un trīs punkti tika ieskaitīti.

Kuksiks šajā mačā 30 minūtēs guva 18 punktus, realizējot piecus no sešiem tālmetieniem, vienu no diviem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem. Latvietis izcīnīja arī četras atlēkušās bumbas. Savukārt "Victoria Libertas" ar rezultātu 78:83 (8:29, 25:14, 27:20, 18:20) zaudēja Avelīno "Sidigas".