"Lions" otrdien ceturtdaļfināla atbildes spēlē ar 0:2 (0:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Liberecas "Bili Tygri" komandai no Čehijas, divu maču summā piedzīvojot zaudējumu ar 1:2.

Ķēniņš šai spēlei pieteikts nebija.

Vienīgos vārtus šī mača pamatlaikā 42.minūtē iemeta Lukāšs Krenželoks. Tā kā pirms nedēļas notikušais abu komandu duelis noslēdzās ar minimālu "Lions" uzvaru, atbildes cīņa turpinājās pagarinājumā.

Tajā neviena no vienībām vārtus neiemeta, bet pēcspēles metienos ar 2:0 uzvarēja viesi no Čehijas.

Pirms nedēļas notikušajā šo abu komandu pirmajā spēlē "Lions" viesos uzvarēja ar 1:0.

Pusfinālā "Bili Tygri" tiksies ar Vekšes "Lakers" no Zviedrijas, kas otrdien atbildes cīņā ar 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) savā laukumā uzvarēja Šveices klubu "Bern", divu spēļu summā triumfējot ar 6:5.

Tikmēr otrā IIHF Čempionu līgas pusfinālā tiksies Somijas komanda Jiveskiles JYP un Tršinecas "Ocelārži" no Čehijas.

JYP otrdien savā laukumā ar 5:3 (3:0, 0:1, 2:2) uzvarēja Čehijas vienību Brno "Kometa", divu maču summā triumfējot ar 8:6. Savukārt "Ocelārži" 5:3 (1:0, 2:2, 2:1) arī viesos apspēlēja Jēvles "Brynas", divu spēļu summā izcīnot panākumu ar 8:4.

Šajā sezonā IIHF Čempionu līgas dalībnieku skaits tika samazināts no 48 uz 32 komandām, turklāt kvalificēties turnīram varēja vien pēc sportiskajiem rezultātiem.

Grupu kārtā 32 klubi bija salozēti astoņās apakšgrupās, bet pēc tam 16 labākās vienības iekļuva "play-off" sacensībās. Pirmajās trijās izslēgšanas turnīra kārtās labākos noteiks divu maču summā, bet finālā tiks aizvadīta viena izšķirošā spēle.

Arī iepriekšējā sezonā IIHF Čempionu līgā no latviešu pārstāvētajām komandām vistālāk tika "Lions", apstājoties ceturtdaļfinālā.

Iepriekšējās sezonas finālā Gēteborgas "Frolunda Indians" pagarinājumā ar 4:3 apspēlēja Čehijas vienību Prāgas "Sparta".

Turnīrā līdz šim nekad nav spēlējušas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības.