Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien Bufalo "Sabres" vienības sastāvā netika iekļauts latvietis Zemgus Girgensons, bet komanda izbraukumā ar rezultātu 4:2 uzvarēja Kolorado "Avalanche".

Šajā sezonā Girgensons pirmo reizi netika pieteikts spēlei trenera lēmuma dēļ, bet iepriekš viņš trīs spēles izlaida savainojuma dēļ. Šosezon latviet 24 spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis divas piespēles.

"Sabres" labā šajā mačā vārtus guva Benuā Puljo, Džeks Makkeibs, Evanders Keins un Džeks Eikels. Savukārt "Avalanche" rindās divreiz izcēlās Neitens Makkinons.

Bufalo hokejisti otrajā periodā divreiz izvirzījās vadībā, bet "Avalanche" ar Makkinonu priekšgalā atspēlējas. Tomēr noslēdzošā perioda otrajā pusē Keins un Eikels guva vārtus un garantēja savai komandai uzvaru.

Bufalo "Sabres" ar 18 punktiem 28 spēlēs ierindojas pēdējā gan Austrumu konferencē, gan visā līgā, savukārt "Avalanche ar 26 punktiem 26 cīņās atrodas Rietumu konferences 13.pozīcijā.