Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Pasaules kausa 12,5 km iedzīšanas sacensībās nenoturēja sacīkšu sākumā iegūto līderpozīciju, pieļāva sešas kļūdas šaušanā, un finišēja otrā desmitnieka beigās.

Rastorgujevs startēja astotais, 22,6 sekundes aiz 10 kilometru distances uzvarētāja, norvēģa Tarjeja Bē. Pirmajā šautuvē Latvijas sportists aizvēra visus mērķus un trasē atgriezās kā trešais, bet ar labu tempu līdz otrajai šautuvei jau bija izvirzījies sacensību vadībā.

Otrajā šautuvē Rastorgujevs pieļāva divas kļūdas un atkrita uz devīto vietu, pa divām kļūdām arī trešajā un ceturtajā šautuvē viņu atbīdīja vēl tālāk rezultātos, līdz 21. vietai. Līdz finišam Latvijas biatlonists gan tika garām kanādietim Kristanam Govam un pirmo šīs sezonas Pasaules kausa posmu Zviedrijas Estersundā noslēdza 20. vietā.

Uzvaru iedzīšanas sacensībās izcīnīja francūzis Martins Furkāds, kurš sašāva 19 no 20 mērķiem. 40,8 sekundes viņam zaudēja slovēnis Jakovs Faks, bet trešo vietu ieguva uzvarētāja tautietis Kventins Fijons Maijē. 10 km sprinta uzvarētāja Bē šautuvē pieļāva sešas kļūdas un finišēja 19. vietā, trīs sekundes pirms Rastorgujeva.