Spānijas karaliskā futbola kluba "Real Madrid" kapteinis Serhio Ramoss saviem sekotājiem sociālajos tīklos atrādījis mačā pret Madrides "Atletico" lauzto degunu.

Traumu futbolists guva spēles pirmajā puslaikā, izdarot sitienu ar galvu, taču viņam pa seju trāpīja pretinieku aizsargs Lukass. Ramoss nospēlēja puslaiku līdz beigām, bet pēc pārtraukuma kapteinis laukumā vairs neatgriezās. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Medicīniskajā apskatē tika konstatēts, ka operācija futbolistam nav nepieciešama, atveseļošanās aizņems apmēram 10 dienas, bet pēc tam kādu laiku viņam būs jāspēlē īpašā aizsargmaskā.

"Soli pa solim," pie portreta ar lauzto degunu ierakstījis Ramoss.