Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien veica rezultatīvu piespēli Čehijas augstākās līgas regulārā čempionāta mačā, bet viņa un aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas "Aukro Berani" savā laukumā ar 1:6 (0:1, 1:2, 0:3) kapitulēja "Mlada Boleslav" hokejistiem.

Bukarts rezultatīvi piespēlēja Zlīnas komandas vienīgo vārtu guvumā, kad Tomāšs Žižka 37.minūtē panāca 1:3. Tiesa, turpinājumā viesi guva vēl trīs bezatbildes vārtus, kas "Aukro Berani" lika piedzīvot graujošu zaudējumu.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā izpildīja sešus metienus pa vārtiem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bukarts šosezon Čehijas čempionātā 23 spēlēs izcēlies ar deviņiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Freibergs nospēlēja 23 minūtes un 24 sekundes, pa šo laiku veicot divus metienus un vienu spēka paņēmienu. Aizsarga kontā arī negatīvs lietderības koeficients -1.

Tāpat pie rezultatīvas piespēles tika Andris Džeriņš, kura pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield", ar aizsargu Oskaru Cibuļski sastāvā, mājās ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā uzveica Homutovas "Pirāti" komandu.

Džeriņš 26.minūtē ar piespēli palīdzēja Mihalam Dragounam atklāt rezultātu.

Šajā mačā Latvijas izlases uzbrucējs spēlēja 17 minūtes un 26 sekundes, reizi metot pa vārtiem, kamēr Cibuļskis nospēlēja 20 minūtes, izdarot vienu spēka paņēmienu un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības rādītāju -1.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka šo sezonu Zlīnas klubā sāka Roberta Bukarta brālis Rihards, kurš gan nespēja sastāvā nespēja izkarot stabilu vietu un tagad ir jaunas komandas meklējumos.

Čehijas čempionāta līderpozīcijā ar 48 punktiem 22 spēlēs atrodas Plzeņas "Škoda", kam ar 43 punktiem tagad seko latviešu pārstāvētā "Mountfield". Tikmēr "Aukro Berani" ar 28 punktiem ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē.