Latvijas U-19 futbola izlase trešdien Horvātijā notiekošajā UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē ar rezultātu 1:2 (1:2) piekāpās Dānijas vienaudžiem.

Cīņas trešajā minūtē Latviju vadībā izvirzīja Jānis Grīnbergs, bet puslaika vidusdaļā dāņi īsā laikā guva divus vārtus – vispirms 25. minūtē precīzs bija Andreass Pulsens, bet 29. minūtē precīzu sitienu izdarīja Jenss Odgārds. Pārējā mača laikā vārti vairs netika gūti.

Turnīra turpinājumā 11. novembrī galvenā trenera Aleksandra Basova vadītās Latvijas izlases pretinieki būs mājinieki horvāti, bet noslēgumā Latvijas pretinieki būs Sanmarīno spēlētāji. Visas Latvija U-19 izlases spēles sāksies pulksten 15:00.