Latvijas hokeja uzbrucējs Ronalds Ķēniņš otrdien Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Čempionu līgas turnīrā izcēlās ar rezultatīvu piespēli un palīdzēja Cīrihes "ZSC Lions" iekļūt ceturtdaļfinālā.

"Lions" hokejisti atbildes spēlē izbraukumā ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pārspēja Lielbritānijas vienību Notingemas "Panthers", kas šosezon pārsteidza ar savu labo sniegumu. Divu spēļu summā Šveices komanda bija pārāka ar 6:1.

Ķēniņš palīdzēja savai komandai gūt otros vārtus, kad precīzi meta Romāns Viks. Šajā cīņā Ķēniņš nospēlēja 14:28 minūtes, un statistikas rādītājos atzīmējās arī ar pozitīvu lietderības koeficentu +1.

Abu komandu pirmajā spēlē pirms nedēļas Cīrihē "Lions" uzvarēja ar rezultātu 3:1.

Ceturtdaļfinālā Ķēniņš un "Lions" spēkosies ar Čehijas klubu Liberecas "Bili Tygri", kas astotdaļfinālā divu spēļu summā ar 8:7 pārspēja Zviedrijas vienību Gēteborgas "Frolunda Indians".