Ar Miķeļa Rēdliha pirmajiem vārtiem šajā sezonā Rīgas "Dinamo" hokejistiem otrdien izdevās izcīnīt pirmo uzvaru savā laukumā 2017/2018. gada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionātā, ar 3:2 pagarinājumā pārspējot Rietumu konferences šobrīd astoto spēcīgāko komandu Čerepovecas "Severstaļ".

Visa spēle ritēja augstā tempā, komandām veidojot pretuzbrukumus, un beidzot rīdzinieki spēja tikt līdz pretiniekiem un uzspiest savu spēli.

Lai arī pirmie vadībā izvirzījās viesi, mūsējiem jau otrā perioda sākumā izdevās izlīdzināt rezultātu, taču noturēt to nesanāca, jo neilgi pirms trešdaļas beigām "Severstaļ" atkal panāca vienu vārtu pārsvaru – 2:1.

Trešā perioda sākumā rīdzinieki vēlreiz izlīdzināja rezultātu – 2:2, un noturēja to līdz beigām, turklāt mājiniekiem bija lielākas iespējas maču noslēgt ar uzvaru jau pamatlaikā.

$duelID=831;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Ātra un aktīva spēle turpinājās arī pagarinājumā, kas noslēdzās trešajā minūtē ar Miķeļa Rēdliha vārtiem, kas pieredzējušajam uzbrucējam bija pirmie šajā sezonā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet "Delfi" spēles teksta tiešraides arhīvā.