Latvijas izlase tādējādi pārtrauca deviņu zaudējumu sēriju, kas iesākās vēl pērnā gada rudenī, bet pagaidām 10 mačos nav gūta neviena uzvara. Pagaidām pēdējo reizi Latvija uzvaras garšu izbaudīja pērnā gada rudenī viesos uzvarot Andoru, ar ko pēc dažām dienām tiksies Rīgā.

Latvijas futbolisti visas spēles laikā izdarīja vien trīs sitienus, kas bija pretinieku vārtu rāmī. Tomēr neviens pa īstam ļoti bīstams moments pie pretinieku vārtiem netika izveidots. Tikmēr Fēru salu komanda divreiz trāpīja pa vārtu stabu, bet vēl vairākas reizes veiksme un vārtsargs Andris Vaņins glāba no vārtu zaudējuma.

Portāls "Delfi" piedāvāja teksta tiešraidi no Toršavnas stadiona.

PK kvalifikācija futbolā: Latvija - Fēru salas
Latvija - Fēru salas 0:0. Spēle noslēgusies
90+2 min. Latvijas soda laukuma haoss un pēc rikošetiem bumba aiziet aiz vārtiem. Stūra sitiens nav bīstams.
90+2 min. Latvijas uzbrukums noslēdzas ar Laizāna neprecīzu sitienu no 20 metriem.
90+1 min. Fēru izlase varēja izraut uzvaru. Edmundsona sitiens lido gar pašu vārtu stabu...
2. puslaika kompensācija 4 minūtes.
86. min. Teicama iespēja Fēru salām. Sorensens palika nepieskatīts un brīvs sitiens, bet bumba, par laimi, lido garām vārtiem. Stadions noelsās.
84. min. Uldriķis labi pacīnijās par bumbu un vārtsarga sitiens trāpa viņam un aizsargam, bet bumba nelido vārtos.
83. min. Latvijai trešā maiņa - laukumā nāk Eduards Višņakovs.
81.min. Višņakova centrējums, bumba tiek pie Šabalas, bet sitiens pāri vārtiem.
Šabala saņem dzelteno kartīti. Sākušās spēles pēdējās 10 minūtes.
78. min. Gorkšs vārtu tuvumā paslīdēja un tikai Koļesova modrība glāba Latviju no vārtu zaudējuma
74. min. Latvijai otrā maiņa - jaunais Uldriķis nomaina Dāvi Ikaunieku.
71. min. Gorkšs saņem brīdinājumu un izlaidīs nākamo spēli pret Andoru. Vai līdz ar to šī ir viņa pēdējā spēle izlasē?
Latvijas aizsargi ļauj fēriešiem brivi saspēlēties, bet sitiens pāri vārtiem.
66. min. Latvijai pirmā maiņa - Kazačoka vieta iznāk Aleksejs Višņakovs.
66. min. Vaņins neitralizē bīstamu momentu pēc stūra sitiena. Tad bija iespēja ātrajam uzbrukumam, bet Ikauniekam piespēle nesanāca.
62. min. Atkal labi saspēlējas Šabala un Ikaunieks. Šabalas sitienu tver vārtsargs. Sitiena brīdī uzbrukuma pieslēdzās Kazačoks, bet Šabala to nepamanīja. Varēja izveidoties daudz bīstamāka situācija.
58. min. Šabala ar Ikaunieku aizskrien ātrajā. Laba saspēle, bumba atleca pie Šabalas, bet tajā brīdī izgājienā no vārtiem bija paslīdējis pretinieku vārtsargs. Latvijas uzbrucējs izcilo iespēju neizmanto. Laikam neredzēja vārtsarga misēkli.
55. min. Laba iespēja Latvijai. Pēc centrējuma gaisā pie bumbas tiek Kļuškins, bet Fēru izlases vārtsargs tver bumbu.
51. min. Edmundsons tiek pie izcilas izdevības, bet bumba atkal trapa pa stabu. Pēc stūra sitien spēcīgi sita Jakobsens. Pāri vārtiem.
50. min. Tarasovs par rupjību saņem brīdinājumu. Mirkli vēlāk brīdināts fērietis Jakobsens par to, ka pārāk ātri ievadīja bumbu spēlē.
Jonass Tors Naess tika labā situācijā pretī vārtiem un izdarīja sitienu. Tas ir neprecīzs, bet fērieti asi sagaidīja arī Gorkšs, neļaujot brīvi uzsist.
Sākas 2. puslaiks. Komandas maiņas nav veikušas
1. puslaika statistika
Latvija - Fēru salas 0:0. Noslēdzies 1. puslaiks
43. min. Pie Latvijas izlases vārtiem pēc centrējuma no labas malas neviens nepieskaras bumbai, bet tur varēja būtu ļoti bīstama situācija.
38. min. Freimanis uztaisīja fēriešiem momentu. Atdeva piespēli atpaaļ, kur bija Edmundsons, bet kopējiem spēkiem izdodas "apdzēst ugunsgrēku".
36. min. Pa kreiso malu teicami darbojās Jakobsens, sekoja piespēle Hansonam, kura sitienu paspēj bloķēt Tarasovs. Bumba varēja arī lidot vārtu apakšējā stūrī...
35. min. Fēru salām jau ceturtais stūra sitiens, bet šis arī beidzas ne ar ko.
33. min. Kļuškins tiek pie laba sitiena no 18 metriem. Nedaudz garām vārtiem, bet viena no bīstamākajām Latvijas izdevībām līdz šim.
30. min. Kļuškins izmēģina laimi ar tālsitienu. Stipri garām vārtiem.Pēc brīža Šabala sita uzreiz no gaisa, bet arī garām.
27. min. Pēc soda sitiena centrējuma bumba atkal nonāk pie Edmundsona, bet viņa sitiens ar galvu šoreiz neprecīzs.
25. min. Laukuma centrā sāpīgi cīņā par bumbu uz zemes saduras Kazačoks un Jakobsens. Abi pēc mirkļa spēli var turpināt.
21. min. Edmundsons apspēlē Koļesovu un spēcīgi sit ar kreiso kāju. Glābj Vaņins. Pēc stūra sitiena fērieši sit bumbu pāri vārtiem.
Fēru komanda izturējusi pirmo Latvijas spiedienu un pēdējās minūtēs pārņēmusi iniciatīvu mačā. Latvijas izlase diezgan nedroši un nedaudz neorganizēti šobrīd spēlē aizsardzībā.
18. min. Pirmais stūra sitiens pie Latvijas vārtiem. Tas briesmas nerada.
14. min. Atkal Fēru salu komandas uzbrukuma smailē Edmundsons, kura sitiens pa zemi ir garām vārtiem.Pēc šī uzbrukuma Toršavnas stadiona tribīnēs atskan "Latvija, Latvija".
11. min. Pēc centrējuma no kreisās malas gaisa duelī pirmais pie bumbas bija Edmundsons, pēc kura sitiena bumba trāpa par stabu.
Lai gan vēl apmēram 15 minūtes pirms spēles sākuma tribīnes bija diezgan patukšas, tagad tribīnes ir praktiski pilnas. Tātad aptuveni 6000 līdzjutēju atnākuši uz spēli.
2 min. Pēc Kļuškina piespēles no kreisās malas Šabala ar papēdīti centās pārsteigt pretiniekus. Nesanāca.Latvijas izlase apņēmīgi sākusi spēli un izskatās, ka spēlēs kā pirmais numurs, bet fēriešu koncentrējušies aizsardzībai.
Latvija - Fēru salas. Spēle sākusies
Komandas laukumā. Tagad skanēs valstu himnas.
Spēles tiesnešu brigāde no Austrijas: Galvenais teineseis - Robert Schörgenhofer Asistenti - Markus Gutschi, Roland Riedel Ceturtais tiesnesis - Alexander Harkam
Komandas beigušas iesildīšanos, sastāvi paziņoti. Drīz komandas nāks laukumā un tad sāksies spēle.
Spēle notiks uz mākslīgā seguma laukuma. Kā pirms spēles jokoja Starkovs, Latvijas izlasei pagaidām vienīgā uzvara šajā ciklā ir tieši uz mākslīgā laukuma.Interesanti, ka gan vakar, gan šodien šo mākslīgo laukumu speciāli laista. Kā skaidroja Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, pēc tādas laistīšanas bumba ir ātrāka uz mākslīgā laukuma.
Latvijas futbola izlase sestdien aizvada maču Toršavnā - šajā 13 000 iedzīvotāju lielajā pilsētā Aleksandra Starkova vadītā valstsvienība tiekas ar Fēru salu komandu. Latvijas izlasei tā ir priekšpēdējā spēle 2018. gada Pasaules kausa atlases ciklā, kas valstsvienībai ir liela izgāšanās. Tāpēc, lai atgūtu reputācija, komandai jāuzvar Toršavnā un otrdien arī atlases cikla pēdējā spēlē Rīgā pret Andoru.