Šī rīdziniekiem bija pirmā uzvara kopš 28.augusta, turklāt šajā ilgajā laikā komanda bija nopelnījusi tikai vienu punktu.

Aizvadītajā mačā rezultātu 15.minūtē atklāja "Slovan" hokejists Mareks Viedenskis, bet 54 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām izlīdzinājumu panāca Nikolajs Žerdevs.

Savukārt otrajā trešdaļā tika gūti divi vārti nepilnas minūtes laikā, kad vispirms rīdziniekus vadībā izvirzīja Karls Stolerijs, bet brīdi vēlāk izlīdzinājumu panāca Simons Deprē.

Uzvaru Latvijas komandai izrāva nesen piesaistītais Žerdevs, kurš izcēlās desmit sekundes pirms pagarinājuma beigām.

Ilgajā zaudējumu sērijā Rīgas "Dinamo" komanda bija pietuvojusies visas līgas antirekords, kas ir 19 zaudējumi pēc kārtas, ko 2013./2014.gada sezonā piedzīvoja Maskavas "Spartak".

Kopvērtējumā tagad Rīgas "Dinamo" rēķinā ir astoņi punkti 19 mačos un pārliecinoša pēdējā vieta līgā. Konferencē tieši virs tās ir "Slovan" komanda ar 19 punktiem 19 mačos.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kur var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

KHL spēle: Rīgas Dinamo – Slovan
Spēles statistika: Metieni pa vārtiem: 29-52;Uzvarēti iemetieni: 29-39; Bloķētie metieni: 9-19; Spēka paņēmieni: 16-26.
Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 3:2. Spēle noslēgusies. Žerdevs pārtvēra ripu un izgājienā pret vārtsargu meta vārtu augšējā stūrī, pārtraucot Rīgas "Dinamo" zaudējumu sēriju.
Mikušs ātrā tempā tika garām Miķelim Rēdliham un izdarīja metienu pa Kalniņa ķiveri. Ar vārtsargu viss kārtībā un ripa nav vārtos.
"Slovan" spēlē ātrākā tempā, kas ļauj viņiem radīt labākus momentus, taču "Dinamo" izdodas vārtus nosargāt.
Rīgas "Dinamo" pagarinājuma sākumā vairāk spēlēja ar ripu, taču labākā vārtu gūšanas iespēja pretuzbrukumā bija "Slovan" spēlētājam Mesarošam, kurš meta pēc vārtu apslidošanas.
Sācies pagarinājums.
Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 2:2. Noslēdzies pamatlaiks."Dinamo" izcīna vienu punktu, un pagarinājumā turpinās cīņu pār vēl vienu punktu.
"Dinamo" vairākums palika nerealizēts, īsti pat labu momentu nebija.
Kristo izmēģināja veiksmi, metot no aizsega, taču moments nenoslēdzās ar rezultatīvu metienu. Pēc tam Indrašis ātri iegāja zonā un uzmeta, bet epizodes turpinājumā Pujacs pieslēdzās uzbrukumam.
57:26 min. Noraidījums "Slovan" komandā.Simons Desprē iegrūda mugurā Jevpalovu un saņēma divu minūšu sodu.
Epizodē, kurā cieta šī mača līnijtiesnesis:
Brendons Makmilans neizmantoja teicamu iespēju - vārtsargs jau bija noguldīts uz ledus, bet uzbrucējs netrāpīja pa ripu. Vēl jāspēlē 10 minūtes.
"Slovan" hokejisti aizvadītajās minūtēs vairākas reizes bīstami uzbrukuši, taču Kalniņam izdevās savai komandai noturēt neizšķirtu rezultātu.
Rīgas "Dinamo" pretuzbrukumā Jevpalovs izvēlējās izdarīt metienu, nevis piespēlēt Kuldam, bet vārtsargs tvēra ripu, kas lidoja tuvējā vārtu stūrī.
Šerbatovs izdarīja viltīgu metienu pa vārtiem no aizsega, bet Kalniņš tvēra. Tad ļoti neveiksmīga epizode bija līnijtiesnesim, kad ripa trāpīja pa ceļgalu.
Žerdevs perioda ievadā neizmantoja vārtu gūšanas iespēju, bet labi nospēlēja arī "Slovan" vārtsargs.
Otrā perioda spilgtākie momenti:
Sācies 3. periods.
Otrā perioda statistika: Metieni pa vārtiem: 10-18 ;Uzvarēti iemetieni: 11-14 ;Bloķētie metieni: 2-5 ; Spēka paņēmieni: 9-9.
Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 2:2. Noslēdzis 2. periods.
38:08 min. Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 2:2 Neveiksmīgi "Dinamo" ielaida "golu". Simons Desprē apslidoja vārtus, izdarīja piespēli, bet ripa no Krišjāna Rēdliha slidas ieslīdēja vārtos.
36:31 min. Noraidījums "Slovan" komandā. Niks Eberts saņēma sodu par turēšanu ar rokām.
37:25 min. Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 2:1. Rīgas klubs vairākumu iesāka ļoti apņēmīgi un sagrieza "virpuli" vārtu priekšā. Tad ripa tika izspēlēta uz zilo līniju un pēc Ansi Salmelas piespēles Karls Stolerijs trieca ripu vārtos.
Pēc neveiksmīga "Dinamo" spēlētāja mēģinājuma izmest ripu no zonas to ieguva Mikušs, kurš devās uz vārtiem, taču viņa metiens nebija pietiekami labs, lai pārspētu Kalniņu.
Batņa pa kreiso malu ierāvās zonā un izdarīja metienu pa "Slovan" vārtiem. Tad pēc uzvarēta iemetiena Ališausks meta, bet tika bloķēts.
Kristo ātrā slidojumā iegāja zonā, veica māņkustību, bet viņa metiens bija neveiksmīgs. Cīņa uz priekšu rit raiti, bet momentu uzbrukumā vairs nav tik daudz.
Pēc Razgala spēka paņēmiena Genovejs pameta laukumu ar pārsistu uzaci, bet noteikumu pārkāpums netika fiksēts. "Dinamo" izdevās laba izspēle uzbrukumā, bet metiens lidoja virsū vārtsargam.
"Slovan" šajā periodā astoņās minūtēs metuši deviņas reizes. "Dinamo" ik pa laikam meklē pretuzbrukuma iespējas, bet Buhtele pēc ātras pārejas no aizsardzības uzbrukumā izdarīja ļoti bīstamu metienu par "Dinamo" vārtiem.
Otrajā trešdaļā aizvadītas sešas minūtes. Iesākumā momenti bija abām komandām, bet pēc tam pārsvars laukumā pārgāja "Slovan" komandas labā. Pamanāms bija Bratislavas komandas spēlētājs Ržepīks, bet Kalniņš darbojās droši.
Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 1:1. Sācies 2. periods.
Pirmās trešdaļas skaistākie momenti:
Pirmā perioda statistika: Metieni pa vārtiem: 7-17 ;Uzvarēti iemetieni: 8-9; Bloķētie metieni: 2-4; Spēka paņēmieni: 4-11.
Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 1:1. Noslēdzies 1. periods.
Arī šoreiz tiesnesis pārbaudīja "golu" video atkārtojumā, bet viss bija kārtībā.
19:06 min. Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 1:1. Gunārs Skvorcovs pa kreiso malu ātri ieslidoja uzbrukuma zonā un izdarīja piespēli gar vārtiem, bet ripa no pretinieku nūjas uzlidoja gaisā. Nikolajs Žerdevs šajā situācijā noorientējās un no gaisa ripu raidīja vārtos.
Rīgas "Dinamo" neizdodas izmantot pirmo vairākumu šajā spēlē.
Vairākumā Žerdevs apdraudēja "Slovan" vārtus, bet vārtu priekšā aizsargi bija acīgāki un ripu aizmeta prom.
Krišjānis Rēdlihs raidīja ripu vārtu virzienā, bet trāpīja pretinieku spēlētājam Desprē pa seju. Hokejists dusmīgs pamet laukumu.
15:38 min. Noraidījums "Slovan" komandā.Andrejs Meszarošs sodīts par turēšanu ar nūju.
Vārtu guvums tiek ieskaitīts!
Tiesneši gan vēl vārtu guvumu pārbaudīs video atkārtojumā, jo vārtsarga laukumā bija "Slovan" hokejisti.
14:14 min. Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 0:1 Pēc tāla Tomāša Vorāčeka uzmetiena ripa trāpīja pa "Dinamo" vārtu stabu, bet cīņā vārtu priekšā veiksmīgākais bija Mareks Viedenskis, kurš iedabūja ripu vārtos.
Rīgas "Dinamo" izturēja mazākumu, taču "Slovan" turpināja uzbrukt. Pēcāk Salmelam izdevās pārtvert ripu, bet nekas uzbrukuma zonā neizdevās.
Noraidījums Rīgas "Dinamo" komandā.Rīdzinieki beidzot sāka darboties uzbrukuma zonā, bet tad Roberts Lipsbergs klupināja pretinieku un nopelnīja noraidījumu.
Septiņās minūtēs Rīgas "Dinamo" nav izdarījusi metienus pa vārtiem, kamēr "Slovan" metuši jau 12 reizes.
"Slovan" vairākuma izskaņā bija ļoti tuvu vārtu guvumam, bet ripa kaut kādā veidā noslīdēja gar vārtu līniju. Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.
Kalniņš atsita ripu un tvēra to cimdā. Tad Ališausks bloķēja metienu, kam sekoja moments ar haosu vārtu priekšā, taču "Slovan" to neizmantoja. Stolerijs atgriezies laukumā.
3:13 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo". Rīgas "Dinamo" paliek trijatā, jo tika pārkāpts skaitliskais sastāvs.
"Slovan" hokejisti vairākumā izdarīja metienu pa vārtiem, bet neko pārāk bīstamu viņi vairs neizveidoja.
1:43 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo". Karls Stolerijs sodīts par bloķēšanu.
"Slovan" hokejisti spēli iesākuši apņēmīgi, trīs reizes apdraudot Kalniņa vārtus. Otrajā epizodē metiens tika izdarīt no tuvas distances, bet trešajā momentā Kalniņš tvēra ripu, neraugoties uz burzmu vārtu priekšā.
Frenks Razgals šajā mačā aizvadīs pirmo spēli šajā sezonā.
Rīgas "Dinamo" ar sešiem punktiem ir pēdējā vienā KHL čempionātā, savukārt "Slovan" atrodas pozīciju augstāk un par 12 punktiem vairāk.
Vēl viena KHL spēle klāt un vēl viena cerība, ka Rīgas "Dinamo" pārtrauks iespaidīgo zaudējumu sēriju. "Dinamo" neveiksmes ilgst jau 14 spēles.  http://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/pirms-speles-ar-rigas-dinamo-atlaists-slovan-galvenais-treneris-rziha.d?id=49310247