Fjūrija veselības un citu iemeslu dēļ pērn divas reizes tika atcelts viņa duelis pret ukraiņu bokseri Vladimiru Kļičko, kuru viņš 2015.gada novembrī uzvarēja, savā īpašumā iegūstot Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un žurnāla "Ring" čempiona jostas.

Kļičko vēlējās revanša cīņu ar Fjūriju, tomēr brita karjera piedzīvoja lejupslīdi, jo viņš cīnījās ar atkarībām, tāpēc WBA un WBO čempiona jostas kļuva vakantas. Jau pirms tam Fjūrijam tika atņemtas arī IBF un IBO čempiona jostas.

Pērn oktobrī Lielbritānijas Boksa kontroles padome (BBBC) apturēja Fjūrija licenci, līdz ar to viņš pagaidām nevar boksēties.

"Ilgi un pamatīgi domājot par savu atgriešanos, esmu nolēmis nepieteikties BBBC licencei. Pēc tam, kā viņi izrīkojās. Nē, paldies," tviterī raksta Fjūrijs.

Šobrīd WBA, IBF un IBO čempionu jostas pieder Fjūrija tautietim Entonijam Džošuam, kurš aprīlī uzvarēja Kļičko. Džošua cerēja uz revanšu Lasvegasā pret Kļičko, taču ukrainis vēlāk paziņoja par karjeras beigām, līdz ar to savas jotas viņš aizstāvēs 28.oktobrī pret bulgāru Kubratu Puļevu.

Arī Fjūrijs izaicināja Džošua, solot, ka abu duelis norisināsies nākamā gada aprīlī.

Pasaules Boksa padomes (WBC) josta smagsvaros pieder amerikānim Deontejam Vailderam, bet jaunzēlandietim Džozefam Pārkeram ir WBO čempiona josta, kuru viņš aizpagājušajā nedēļā nosargāja duelī pret Taisona Fjūrija brālēnu Hjūiju.

Pašlaik 29 gadus vecais Taisons Fjūrijs profesionālajā karjerā aizvadījis 25 cīņas, gūstot tikpat daudz uzvaru, turklāt 18 no tām noslēdzis ar nokautu. Karjeras septīto cīņu viņš 2009.gadā aizvadīja pret Latvijas sportistu Aleksandru Selezenu, kuru trešajā raundā pārspēja ar tehnisko nokautu.