Rīdzinieki tādējādi turpināja "uzlabot" savu antirekordu, kas tagad jau sasniedzis 14 zaudējumus pēc kārtas. Sezonas 18 mačos rīdziniekiem ir tikai viena uzvara pamatlaikā, bet iepriekšējais panākums bija 28. augustā.

Ceturtdienas mačā Podoļskā rīdzinieki pa pretinieku vārtiem izdarīja 41 metienu, bet ripa vārtos ielidoja tikai reizi pēc Nikolaja Žerdeva metiena. Mājinieki izdarīja tikai 20 metienus, bet trīs reizes pārspēja Jāni Kalniņu un reizi iemeta ripu tukšos vārtos.

Rīgas "Dinamo" izbraukuma spēļu sēriju tagad turpinās sestdien 7. oktobrī, kad Bratislavā tiksies ar "Slovan". Pēc tam Latvijas komandas viesos Ņižņijnovgorodā pie Kaspara Daugaviņa un "Torpedo", bet ilgstošo izbraukumu noslēgs 13. oktobrī ar spēli pret Čerepovecas "Severstaļ".

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi.

59:08 min. Rīgas Dinamo - Vitjazj 1:4Artjoms Švecs-Rogovojs iemet tukšos vārtos
Vairākuma sākums neveiksmīgs rīdziniekiem, divreiz Vitjazj no savas zonas meta rupu ar cerību uz "golu". Ar grūtībām Dinamo izdodas nostāties pretinieku zonā, tad pēc rikošeta Birjukovs glābj mājiniekus.
Pamatlaika pēdējās 2 minūtes.
57:10 min. Vitjazj noraidījumsDinamo noņēma vārtsargu un neilgi pēc tam Vitjazj kapteinis Semjonovs atkal nopelna noraidījumu
Tiesneši lemj, ka vārtu gūšana bija tīra. Tātad 1:3 saglabājas un rīdziniekiem grūts uzdevums pēdējās četrās minūtēs.
Ankipāns izmanto trenera iespēju un lūdz pētīt vārtu gūšanas visu situāciju, ieskaitot ieiešanu zonā.
55:21 min. Dinamo mazākumsMeija diezgan strīdīgā situācijā saņem noraidījumu par klupināšanu. Grūtā situācijā nonāk rīdzinieki, jo jāspēlē mazāk par 5 minūtēm.
55:50 min. Rīgas Dinamo - Vitjazj 1:3Afinogenovs pa kreiso malu iegāja zonā un ar teicamu individuālo meistarību pārspēj Kalniņu.
Pamatlaikā atlikušas vien 6:30 minūtes.
Salmela apmalē ielidina Kulaginu, kurš tikai ar ārsta palīdzību atstāj laukumu. Uz brīdi viņš apsēžas uz soliņa, bet drīz aizdodas uz ģērbtuvēm.Dinamo rindās traumu guvušais Giliss tā arī nav spēlējis...
Žerdevs iegaja zonā un nonāca labā metiena pozīcijā pret Birjukovu. Vitjazj vārtsargs glābj mājiniekus.
Vitjazj acīmredzami gaida Dinamo kļūdas, lai atbildētu ar pretuzbrukumu. Mājinieku aizsardzība diezgan droša. Jāspēlē vēl 10 minūtes.
Rīdziniekiem nekādi neizdodas saasināt spēli. Vitjazj apslāpē visus ridzinieku centienus. Indrašis iegāja zonā un uzreiz meta pa vārtiem, bet Birjukovam tas problēmas nerada.
41:03 min. Vitjazj noraidījumsUn uzreiz noraidījums mājiniekiem
41:00 min. Dinamo mazākumsIndrašis nopelna noraidījumu
Sākas 3. periods
2. periodā metienos Dinamo pārsvars 17:7. Visā spēlē 30:13, bet rezultāts 1:2
Rīgas Dinamo - Vitjazj 1:2. Noslēdzies 2. periods
Dinamo arī 2. periodā daudz aktīvāki, bet visi uzbrukumi nav no tiem bīstamākajiem. Arī ar kārtējo metienu Birjukovs bez lielām problēmām tiek galā.
Dinamo kļūdījās izejot no savas zonas. Kulagins aizlauzās līdz vārtiem, bet metiens garām vārtiem.
Neveiksmīga epizode pie Vitjazj vārtiem. Indrašis uzkrīt virsū vārtsargam Birjukovam. Dinamo jaunais kapteinis uzreiz atvainojas, asumi nesākas, bet Birjukovs spēj turpināt maču.
Uzreiz pēc vārtu zaudējuma ripa atkal varēja būt rīdzinieku vārtos. Ņikuļins bīstami meta no kreisās malas, droši spēlē Kalniņš.
Ļoti raiti turpinās spēle, bet daudz slidojuma. Bez momentiem.
Rīgas Dinamo - Vitjazj 1:2Vitjazj izveidoja momentu praktiski ne no kā. Kulagins kritienā ripu nogādāja vārtu priekšā, kur ar otro mēģinājumu Petrakovs iemet devītniekā.
Dinamo paliek bez sava 81. numura. Koltons Giliss pēc neveiksmīgas sadursmes pie apmales satver plecu, nomainās un uzreiz dodas uz ģērbtuvēm.
Lielisk ofensīva Dinamo izpildījumā. Vēl viena laba iespēja, tad Meija laukuma vidusdaļā efektīgi izpilda spēka paņēmienu, Žerdevam labs metiens.
Jevpalovs un Lipsbergs izslidoja divatā pret vienu aizsargu. Lipsberga metiens garām vārtiem. Laba iespēja izvirzīties vadībā.
27:50 min. Rīgas Dinamo - Vitjazj 1:1 Žerdevs gūst vārtus! Meija vārtu priekšā ar nūju netika pie ripas, ar kāju uz sāniem piespēlēja Žerdevam, kurš apstrādāja ripu un trāpīja vārtos
Rīdziniekiem visu laiku kaut kas pietrūkst līdz labam momentam. It kā briest briesmas pretiniekiem, bet visu laiku mājunieki glābj savus vārtus
1. periodā rīdzinieki bija daudz aktīvāki: 22 metieni, no tiem 13 vārtu rāmī. Vitjazj šie rādītāji attiecīgi 11 un 6.
Dinamo nomētā Birjukovu, bet Vitjazj vārtsargs uzdevumu augstumos.
26:16 min. Dinamo vairākumsKomandām nav lemt ilgi spēlēt pilnā sastāvā. Tagad mājinieki paliek mazākumā. Birjukovs pazaudēja nūju, bet Golovkovs to padeva vārtsargam. Tas nav atļauts
23:46 min. Abpusējais noraidījumsVitjazj kapteinis Semjonovs nopelna savu trešo noraidījumu spēlē. Lipsbergs arī saņem sodu, jo mirkli iepriekš pārkāpa noteikumus
Kalniņš glābj 2. perioda ieskaņā. Tādi apjukuši pirmajā minūtē izskatās rīdzinieki
Sākas 2. periods
Rīgas Dinamo - Vitjazj 0:1. Noslēdzies 1. periods
Vitjazj vārtsargs Birjukovs glābj pēc Zīles metiena. Ripa lidoja devītniekā...Tad vēlreiz Zīlem neizdodas pārspēt Birjukovu.
Dinamo vairākumsVitjazj atkal paliek mazākumā. Laiks beidzot izmantot šīs pretinieku dāvanas.
Kalniņš glābj Dinamo pēc somu uzbrucēja Mankinena metiena.
Ļoti bāls vairākums Dinamo izpildījumā. Īsti neviens bīstams metiens pa vārtiem tā arī netika izdarīts 2 minūšu laikā.
13:54 min. Dinamo vairākumsUn vēl viens noraidījums 1. periodā! Šoreiz atkal Vitjazj paliek mazākumā - noraidīts Semjonovs par Kristo klupināšanu
Pēc Lipsberga metiena ripa otrā pusē atlec pie Salmelas, kurš nepaspēj trāpīt tukšā vārtu stūrī.
11:27 min. Dinamo noraidījumsMakmilans pēc iemetiena bloķēja pretinieku un saņem sodu. Tikai 2 sekundes bija vairākums...
11:25 min. Dinamo vairākumsPēc zaudētajiem vārtiem rīdzinieki ātri iegūst vairākumu. Laba iespēja atjaunot līdzsvaru
10:47 min. Rīgas Dinamo - Vitjazj 0:1Ar pirmo metienu Vitjazj realizē vairākumu. Spēcīgs Kopeikina metiens - ripa uzreiz izlido ārā no vārtu tīkla, tāpēc "gols" fiksēts tikai pēc video atkārtojuma
10:16 min. Dinamo mazākumsBīstams Vitjazj uzbrukums, ko ar pārkāpumu aptur Stolerijs. Tagad rīdzinieki trijatā pret četriem
8:56 min. Abpusējais noraidījumsGiliss divcīņā pazaudē ķiveri un nedodas uz maiņu, bet gan turpina spēlēt. Tiesneši soda Dinamo hokejistu.Bet noraidījums arī Vitjazj, jo duelī ar Gilisu pārkāpis noteikumus
Vitjazj pilnā sastāvā un uzreiz bīstams uzbrukums - Kalniņš ar aizsargiem glābj. Vēl pēc brīža labā situācijā tieši pret Kalniņu nonāk Niklass Bekstrēms, bet Kalniņš droši nospēlē.
Salmela divreiz spēcīgi met no zilās līnijas. Pirmajā gadījumā ripu tver Vitjazj vārtsargs. Otrajā reizē ripa sāpīgi trāpa vienam no mājiniekiem, kurš klibodams atstāj laukumu.
4:00 min. Dinamo vairākumsViglazovs noraidīts par klupināšanu
Vitjazj pirmajās sekundēs metās uz priekšu, bet rīdzinieki veiksmīgi neitralizēja šos centienus. Tad trešajā minūtē Dinamo aizsargi "nogulēja" vienu pretinieku, kurš atradās aci pret aci ar Kalniņi. Latvijas vārtsargs uzvarēja šajā duelī.
Lai gan Vitjazj cīnās par vietu tā saucamajā play-off zonā, tribīnes Piemaskavā ir ļoti tukšas.
Himnas izskanējušas, tūlīt sāksies spēle. Dinamo vārtos atkal Kalniņš.
Spēle sākusies
KHL Rietumu konferencē "Vitjazj" ieņem 9. vietu (18 spēlēs 22 punkti). Rīdzinieki, diemžēl, ir izteikti pastarīši - 17 spēlēs tikai 6 punkti.
Lai gan iepriekšējā spēlē pret CSKA neizdevās pārtraukt zaudējumu sēriju, mačs deva pozitīvu iedvesmu spēlētājiem. Jo cienīgi nospēlēts pret vienu no KHL grandiemhttp://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-vartsargs-kalnins-par-speli-pret-cska-cepuri-nost.d?id=49301081
Rīgas Dinamo šovakar turpina savu izbraukuma spēļu sēriju. Rīdzinieki iepriekšējā spēlē pēc ilgiem laikiem tika pie punkta kopvērtējumā, bet šovakar jācenšas beidzot pārtraukt zaudējumu sēriju.http://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/riga