Rīgas "Dinamo" šajā mačā izcīnīja tikai sesto punktu šīs sezonas 17 mačos, un tas dod pēdējo vietu KHL kopvērtējumā.

Maskavas CSKA aizvadītajā mačā izvirzījās vadībā jau ceturtajā minūtē, kad Kirils Kaprizovs izpildīja tālu metienu un pārspēja "Dinamo" vārtsargu Jāni Kalniņu. 19 sekundes vēlāk Roberts Lipsbergs ar kuriozu "golu" rezultātu izlīdzināja – viņš meta pāri vārtiem, bet ripa no aizsargstikla trāpīja pa CSKA vārtsarga slidu un ieripoja vārtos.

Savukārt 11. minūtē Miks Indrašis guva vārtus vairākumā un izvirzīja vadībā "Dinamo", taču otrajā periodā CSKA laukumā dominēja un rezultātu izlīdzināja, rezultatīvu metienu izpildot Andrejam Kuzmenko. Cīņa turpinājās līdzīgi un uzvarētājs noskaidrojās pagarinājumā, kurā pēc četrām nospēlētām minūtēm Valērijs Ņičuškins izrāva savai komandai uzvaru.

Rādīt visus spēlētājus

CSKA pirmo reizi šajā sezonā zaudēja punktus savā laukumā.

"Dinamo" vārtsargs Jānis Kalniņš aizvadītajā mačā atvairīja 35 no 38 pretinieku metieniem, bet rīdzinieki pretinieku vārtus apdraudēja 15 reizes.

Portāls "Delfi" piedāvā spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Maskavas CSKA
Spēles statistika:Metieni pa vārtiem: 15-38;Uzvarēti iemetieni: 26-34;Bloķētie metieni: 23-14;Spēka paņēmieni: 26-17
Rīgas "Dinamo" šajā mača izcīnīja vienu punktu, pārtraucot 12 "sauso" spēļu sēriju, taču šis bija jau 13. zaudējums pēc kārtas. Izbraukuma sērijas turpinājumā "Dinamo" tiksies ar Podoļskas "Vitjazj".
Rīgas "Dinamo" - CSKA 2:3. Spēle noslēgusies Valērijs Ņičuškins slidoja ar ripu un tad izdarīja metienu, un ripa lidoja garām Jānim Kalniņam un atrada ceļu vārtos.
Spēle pārsvarā rit "Dinamo" aizsardzības zonā, taču CSKA neizdodas tikt līdz metieniem. Labs aizsardzībā spēlē rīdzinieki.
CSKA pagarinājuma sākumā pieturēja ripu un izdarīja tālu metienu, kuru atvairīja Kalniņš. "Dinamo" pirmie uzbrukuma mēģinājumi bija neveiksmīgi.
Sācies papildlaiks.
Rīgas "Dinamo" - CSKA. Noslēdzies pamatlaiks.Pēdējā minūtē "Dinamo" apturēja CSKA komandas centienus gūt vārtus. Cīņa turpināsies pagarinājumā.
Pavlovs devās uzbrukumā pa labo malu, un viņš centās piespēlēt uz vārtu priekšu, bet pēc rikošeta ripa atstāja laukumu.
Kalniņš "Dinamo" vārtos nospēlēja droši, saglabājot neizšķirtu rezultātu divas minūtes pirms pamatlaika beigām.
Diezgan līdzīga spēkošanās pēdējās minūtēs laukumā. Līdz pamatlaika beigām vēl piecas minūtes.
Rens savā zonā pazaudēja ripu, un pēc brīža CSKA gandrīz guva vārtus, taču Kuzmenko mestā ripa trāpīja pa vārtu pārliktni. Drīz pēc tam Kalniņš glāba komandu.
CSKA komandai lēnāk atkal sāk iespiest "Dinamo" savā aizsardzības zonā, bet līdz šim momentu uzbrukumā mājiniekiem nav bijis.
CSKA spēlē pilnā sastāvā.Rīgas kluba aizsargi vairākumā daudz meta pa vārtiem, cerot, ka uzbrucējiem izdosies tikt pie ripas .
Stolerijs izpildīja plaukstas metienu, bet Johansons vārtos darbojās droši, tverot ripu. "Dinamo" turpināja spēlēt uzbrukuma zonā un pēc Stolerija vēl diviem metieniem izveidojās momenti vārtu priekšā.
43:31 min. Noraidījums CSKA sastāvā. Naumenko devies izciest divu minūšu sodu par ripas izmešanu ārpus laukuma.
Sergejevs izdarīja metienu pa vārtiem, taču trāpīja Kaprizovam, kurš guva sāpīgu sasitumu.
"Dinamo" izdevās uzrukuma zonā darboties ilgāku laiku, bet Krišjānis Rēdlihs meta pāri vārtiem, bet Skvorcovs tika bloķēts. Salīdzinot ar otro periodu, "Dinamo" ļoti labs perioda sākums.
Tiesneši neredzēja epizodi, kurā Pašņins ar nūju trāpīja pa seju Žerdevam, bet uzbrukuma turpinājumā Jerofejevs uzmeta pa vārtiem. Pēcāk arī Stolerijam sanāca metiens no asa leņķa.
Sācies 3. periods.
Otrā perioda statistika: Metieni pa vārtiem: 1-22;Uzvarētie iemetieni: 9-13; Bloķētie metieni: 12-2;Spēka paņēmieni: 6-.
Rīgas "Dinamo" - CSKA 2:2. Noslēdzies 2. periods.
Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.
Vairākumā bijušais "dinamietis" Robinsons izdarīja bīstamu metienu pa Rīgas kluba vārtiem, bet viņam vārtsargu pārspēt neizdevās. Pēc tam Ņičuškins neveiksmīgi centās izspēlēt līdz tukšiem vārtiem.
36:45 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" komandā. Ņikita Jevpalovs iegrūda pretspēlētāju Ožiganovu apmalē un nopelnīja divu minūšu sodu.
Miķelis Rēdlihs ātrā pretuzbrukumā izgājienā pret vārtsargu izgājienā izdarīja pirmo Rīgas "Dinamo" metienu otrajā periodā.
Kalniņš turpināja turēt savu komandu spēlē, bet pēc diviem sarežģītām epizodēm aizsardzībā rīdziniekiem izdevās uzbrukums - Skvorvocs piespēlēja Gilīsam, taču viņa metiens nelidoja vārtu rāmī.
Smagi klājas "Dinamo" hokejistiem uzbrukumā, jo joprojām nekas neizdodas. Savukārt CSKA ātri mēģina izspēlēt savus uzbrukumus, liekot Kalniņam vārtos pamatīgi pasvīst.
Gints Meija pārtvēra ripu un ātri slidoja uz priekšu, taču viņš nolēma piespēlēt Žerdevam, kuram neizdevās saņemt ripu.
Rīgas "Dinamo" jau desmit minūtes nav izspēlējuši uzbrukumus un izdarījuši metienus pa vārtiem.
Mazākumā Rens bloķēja trīs CSKA spēlētāju metienus, taču tad Kalniņš tvēra Petrova izdarīto metienu pēc piespēles.
27:25 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo". Miķelis Rēdlihs iesāka pretuzbrukumu un piespēlēja Kristo, kuram neizdevās tikt līdz metienam. Tad CSKA ātrā uzbrukumā izdarīja metienu, bet pēcāk Akulos izgāja viens pret vienu ar Kalniņu. Vārtus krievs neguva, savukārt Zīle viņu kavēja no mugurpuses un nopelnīja noraidījumu.
CSKA hokejisti pēc "gola" laukumā darbojas nedaudz rāmāk, bet "Dinamo" pirmajās sešās minūtēs līdz uzbrukumam nav tikuši. Tad Kalniņš tvēra vēl vienu metienu.
22:51 min. Rīgas "Dinamo" - CSKA 2:2Maskavas CSKA izmanto milzīgo pārsvaru laukumā un izlīdzina rezultātu. Valērijs Ņičuškins iegāja zonā un izdarīja metienu, bet pie Kalniņa atsistās ripas pirmais bija Andrejs Kuzmenko, kurš neviena netraucēts meta precīzi.
Ļoti aktīvs perioda sākums CSKA komandas izpildījumā, iespiežot "Dinamo" hokejistus savā laukuma pusē. Pusotru minūti rīdzinieki darbojās savā zonā, līdz pārmeta ripu pāri laukumam.
Sācies 2. periods.
Pirmās trešdaļas statistika: Metieni pa vārtiem: 6-8;Uzvarētie iemetieni: 9-11; Bloķētie metieni: 7-2;Spēka paņēmieni: 13-9
Rīgas "Dinamo" - CSKA 2:1. Noslēdzies 1. periods.Kalniņš pēdējās sekundēs noorientējās sarežģītā situācijā un neļāva CSKA izlīdzināt rezultātu.
Ātrā uzbrukumā Kaprizovs no asa leņķa mēģināja pārspēt Kalniņu, bet tas neizdevās. Turpinājuma "Dinamo  izdodas ripu aizvirzīt prom no saviem vārtiem un darboties uzbrukuma zonā.
Rīgas "Dinamo" izspēlēja uzbrukumu, un Jerofejevs izdarīja metienu, un ripa pēc rikošeta aizlidoja gar pašu vārtu stabu.
CSKA saasināja situāciju "Dinamo" vārtu priekšā, bet Kalniņš ripu atsita, savukārt pēcāk vēlāk aizsargi neļāva izspēlēt uz tukšo vārtu stūri.
10:22 min. Noraidījums CSKA sastāvā.Rīgas "Dinamo" iegūst tiesības spēlēt vairākumā, kad Petrovu sodīja par klupināšanu.
10:48 min. Rīgas "Dinamo" - CSKA 2:1Rīgas "Dinamo" beidzot realizē vairākumu, ko nebija izdevies izdarīt pēdējās piecās spēlēs. Pēc Ansi Salmelas un Nikolaja Žerdeva piespēlēm Miks Indrašis izdarīja precīzu metienu tuvajā vārtu stūrī.
10:06 min. Abpusējais noraidījumsLipsbergs diezgan rupji nospēlēja pret Šalunovu, nospēlējot ceļgals ceļgalā. Pēc šīs epizodes sākās asumi, kuros pie noraidījuma tika arī Naumenko.
Grigorenko uzmeta pa "Dinamo" vārtiem, kuros droši nospēlēja Kalniņš. Laukumā redzams ātrs hokejs.
Žerdevs pats izkārtoja sev metienu no aizsega, bet Johansons CSKA vārtos nospēlēja droši.
Pēc vārtu guvumiem cīņa galvenokārt rit laukuma viduszonā, līdz ar to vārtu gūšanas momentu nav.
4:08 min. Rīgas "Dinamo" - CSKA 1:1Rīgas "Dinamo" uzreiz atgūst "golu". Roberts Lipsbergs ieslidoja zonā, izdarīja metienu pāri vārtiem, bet ripa atsitās pret laukuma apmali, trāpīja vārtsargam Larsam Johansonam pa slidu un ieripoja vārtos.
Kalniņš atvairīja Žarkova metienu no distances. CSKA iespieda "Dinamo" savā zonā.
3:49 min. Rīgas "Dinamo" - CSKA 0:1Maskavas CSKA ofensīva noslēdzas ar vārtu guvumu ceturtajā minūtē. Kirils Kaprizovs spēcīgi meta ar atvēzienu no distances, un ripa atrada ceļu vārtos.
Pavlovs viduszonā pārtvēra ripu, iesāka uzbrukumu, tad saņēma ripu atpakaļ un izdarīja pirmo metienu šajā mačā.
CSKA hokejisti uzreiz pēc uzvarētā pirmā iemetiena metās uzbrukumā, kurā saspēlējās, taču bīstamus metienus neizdarīja. Otrajā minūtē "Dinamo" bija pretuzbrukuma iespēja, tomēr līdz metienam tikt neizdevās.
Rīgas "Dinamo" ar pieciem nopelnītiem punktiem 16 mačos vienība ir vājākā visā KHL, bet CSKA vienība ar 29 punktiem 14 spēlēs ir ceturtajā vietā Rietumu konferencē.
Rīgas "Dinamo" šobrīd notiek ievērojamas pārmaiņas. Pēc trenera korpusa maiņas un jaunu spēlētāju piesaistīšanas Rīgas "Dinamo" izbraukumā spēkojas ar Maskavas CSKA vienību. http://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-ankipana-debija-galvena-trenera-amata-tiekas-ar-cska.d?id=49296361
Pirms mača ar Maskavas CSKA Rīgas klubs parakstīja līgumu ar vēl vienu lietuvieti Mantu Armali, kurš pērn sargāja vārtus Sanhosē "Sharks" sistēmā. http://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/lietuvas-izlases-vartsargs-armalis-oficiali-pievienojas-rigas-dinamo-piterss-dodas-prom.d?id=49297197