Latvijas tenisists Ernests Gulbis pirmdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Sanktpēterburgas ATP sērijas turnīra otrajā kvalifikācijas kārtā, tādējādi iekļūstot pamatturnīrā.

Gulbis kvalifikācijas otrajā kārtā ar rezultātu 6-2, 6-1 sagrāva mājinieku Ivanu Nedeļko, kurš pasaules rangā atrodams 355.pozīcijā. Jau ziņots, ka jaunākajā rangā Gulbis ierindojas 212. vietā.

Spēles pirmie četri geimi aizritēja līdzīgā cīņā, bet pēc tam Gulbis divreiz lauza pretinieka servi un uzvarēja četrus geimus pēc kārtas. Pirmo setu latvietis noslēdza ar 'sausā' uzvarētu serves geimu. Otrajā setā Gulbis darbojās vēl pārliecinošāk, un viņa pretinieks spēja uzvarēt tikai vienu serves geimu.

Gulbim Sanktpēterburgas turnīrs līdz šim bijis diezgan veiksmīgs, un tajā viņš 2013. gadā kļuva par čempionu.

Iepriekšējās sacensības latvietim bija ASV atklātais čempionāts, kur Gulbis apstājās otrajā kārtā, zaudēdams nākamajam finālistam Kevinam Andersonam.