2018. gada Eiropas čempionāts bobslejā un skeletonā uzticēts Insbrukas trasei Austrijā, lēmusi Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF).

Eiropas čempionāta sacensības risināsies Pasaules kausa izcīņas 5. posma ietvaros no šā gada 15. līdz 17. decembrim – līdz ar ieskaites punktiem PK kopvērtējumā Eiropas valstu sportisti cīnīsies arī par kontinenta meistarsacīkšu medaļām.

2017. gada Eiropas čempionātā no Latvijas sportistiem labākie rezultāti Martinam Dukuram, kurš kļuva par astoņkārtēju Eiropas čempionu, brāli Tomasu atstājot ar sudraba medaļu; bobslejā divnieku sacensībās Oskars Ķibermanis izcīnīja bronzas medaļu, četrinieku sacensībās viņam. 8. vieta, Uģis Žaļims divnieku sacensībās palika piektajā, bet četriniekos – 11. vietā. Vadošais Latvijas pilots Oskars Melbārdis Eiropas čempionātā nepiedalījās.