Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jubilejas, 10. sezonu Rīgas "Dinamo" komanda otrdien, 22. augustā, iesāka ar zaudējumu izbraukumā, nenosargājot pārsvaru un ar 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) piekāpjoties Omskas "Avangard" vienībai.

Rīdziniekus spēlē iegāza neveiksmīgi nospēlētas nepilnas divas minūtes trešā perioda sākumā, kad tika zaudēti visi trīs vārti. Otrajā periodā "lielo" vairākumu izmantoja rīdzinieki, un Miks Indrašis guva pirmo Latvijas komandas "golu" jubilejas sezonā.

Izšķirošas izrādījās trīs minūtes pēdējās trešdaļas sākumā. Pēdējā perioda piektajā minūtē vairākumā Deniss Everbergs izlīdzināja rezultātu, pēc minūtes Valentīns Pjanovs pārsteidza Rīgas "Dinamo" vārtsargu Džastinu Pītersu ar metienu uzreiz pēc iemetiena, bet vēl pēc nepilnas minūtes Everbergs pretuzbrukumā panāca 3:1 mājinieku labā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!