Madrides "Real" futbolisti trešdien Spānijas Superkausa izcīņas atbildes spēlē ar rezultātu 2:0 pārspēja savus sīvākos konkurentus "Barcelona, divu spēļu summā triumfējot ar rezultātu 5:1 un iegūstot trofeju.

Jau vēstīts, ka pirmajā mačā "Real" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1, bet šajā mačā divas dzeltenās kartītes nopelnīja Madrides kluba zvaigzne Krištianu Ronaldu, kuram par tiesneša pagrūšanu piesprieda piecu spēļu diskvalifikāciju.

Atbildes spēlē bez Ronaldu "Real" vienībai izdevās vēlreiz sakaut savu principiālo pretinieci "Barcelona". Atbildes spēles ceturtajā minūtē Marko Asensjo izcēlās ar lielisku tālsitienu, izvirzot vadībā Madridi, bet 39. minūtē Karims Benzemā savas komandas pārsvaru dubultoja. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

"Real" Superkausu pēdējo reizi izcīnīja 2012. gadā, bet kopumā tas komandai ir 10. izcīnītais Superkauss.