Anglijas jaunie futbolisti, kuri ir vieni no Latvijas U-21 valstsvienības pretiniekiem 2019. gada Eiropas čempionāta atlases turnīrā, svētdien Dienvidkorejā triumfēja Pasaules kausa izcīņā U-20 vecuma komandām.

Turnīra finālā Anglija ar 1:0 (1:0) pārspēja Venecuēlas vienaudžus.

Vienīgos vārtus šī mača 35. minūtē iesita Dominiks Kelverts-Levins, kurš aizvadītajā sezonā vairākas spēles aizvadīja arī Anglijas premjerlīgas vienībā Liverpūles "Everton". Dueļa 74. minūtē Venecuēlai gan bija izcila iespēja panākt neizšķirtu, bet 11 metru soda sitienu nerealizēja Adalverto Penaranda.

Anglijas U-20 izlase par šī vecuma Pasaules kausa ieguvējiem kļuvuši pirmo reizi.

Liela daļa no šīs Anglijas komandas sacentīsies arī Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijā, kur vienā apakšgrupā ar angļiem spēlē Latvija, Andora, Nīderlande, Ukraina un Skotija.

Tikmēr trešo vietu Pasaules kausā svētdien ieguva Itālija, kas pēc pamatlaika un pagarinājuma cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0, 0:0) ar Urugvaju, bet pēcspēles 11 metru sitienu sērijā guva uzvaru ar 4:1.

Anglijas izlases labākais sasniegums šajos turnīros līdz šim bija trešā vieta, kas iegūta tālajā 1993. gadā.