Ņujorkas "Knicks" Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa savainojums, ko viņš guva regulārā čempionāta spēlē pret Indiānas "Pacers", neesot nopietns, pēc spēles atzina pats latvietis.

Jau vēstīts, ka Porziņģis savainojumu guva ceturtās ceturtdaļas pirmajā minūtē, kad sadursmē ar "Pacers" basketbolistu Montu Elisu traumēja kreisās kājas augšstilbu. Viņš mačā vairs neatgriezās, bet pirms tam latvietis guva 11 punktus, izdarīja trīs piespēles un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.

"Tas ir sasitums," pēc konsultācijas ar komandas ārstiem Ziemeļamerikas medijiem teica Porziņģis. "Šobrīd tā vieta ir stīva, bet tas nav nekas nopietns. Neesmu savainojis ceļgalu vai gurnu, tas ir tikai augšstilba sasitums."

"Es devos uz grozu, nevienu neredzēju, bet kad centos palēkties, sajutu triecienu un sāpes augšstilbā. Tajā brīdī tas bija ļoti sāpīgi," situāciju aprakstīja Porziņģis.

Šajā sezonā Porziņģis savainojumu dēļ izlaidis 11 spēles. Viņam nācies ārstēt Ahilleja cīpslas un potītes savainojumus.

"Knicks" mačā pret "Pacers" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 87:81 (18:24, 24:28, 20:12, 25:17) un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.