Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorguvejs svētdien Pasaules kausa posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās Rūpoldinā izcīnīja desmito vietu.

Rastorgujevs četrās šaušanās pieļāva divas kļūdas, bet finišā viņš sacensību uzvarētājam Martēnam Furkadam zaudēja 46,8 sekundes. Šajā sezonā latvietis ceturto reizi finišēja labāko desmitniekā.

Tikmēr otrs latvietis šajās sacensībās Ilmārs Bricis šaušanās pieļāva sešas kļūdas un ierindojās 55. vietā (+6:35,9). Sacensības uzsāka 56 dalībnieki, bet viens biatlonists finišu nesasniedza.

Furkads šajā sezonā guva savu desmito uzvaru, bet vienas sezonas uzvaru rekords pieder Ūlem Einaram Bjērndalenam, kurš 2004. gadā izcīnīja 12 uzvaras Pasaules kausa sezonas ietvaros. Francūzis aizvadītajās sacensībās aiz sevis atstāja norvēģi Emīlu Hegli Svendsenu (+18,3) un Mihalu Krčmaru no Čehijas.

Portāls "Delfi" piedāvāja sacensību teksta tiešraidi, kurā var aplūkot detalizētu notikumu aprakstu.