Latvijas jaunajam šorttrekistam Robertam Zvejniekam sestdien neizdevās pārvarēt ceturtdaļfinālu Kanādas pilsētā Kalgari notiekošā Pasaules kausa pirmā posma sacensībās 500 metru distancē.

Zvejnieks piektdien aizvadīja priekšsacīkstes, kurās uzvarēja savā skrējienā un automātiski iekļuva ceturtdaļfinālā, bet, iesākot cīņu par augstākajām vietām, viņš savā skrējienā sestdien finišēja trešais un pusfinālam nekvalificējās.

Šīs distances noslēgumā 18 gadus vecais Zvejnieks tika klasificēts augstajā 11. pozīcijā.

Katrā no Pasaules kausa posmiem risinās sacensības četrās individuālajās distancēs - 500, 1000 un 1500 metros, kā arī vienā no šīm distancēm notiek vēl otras sacensības. Katrs no sportistiem sacenšas divās distancēs.

Zvejniekam arī otra distance šoreiz ir 500 metri, kurā viņš priekšsacīkstēs savā skrējienā ieņēma trešo vietu. Svētdien viņam gaidāma dalība gandarījuma sacensībās, kurās Zvejnieks centīsies iegūt kādu no pēdējām divām divām ceļazīmēm uz ceturtdaļfinālu.