Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien, 28. septembrī, kopvērtējuma pastarīši Rīgas "Dinamo" viesos tikās ar Ņižņekamskas "Ņeftehimik", un piedzīvoja 10. zaudējumu pamatlaikā, piekāpjoties mājiniekiem ar 1:3 (0:2, 1:1, 0:0).

Spēle faktiski tika zaudēta jau pirmajā periodā, kas noslēdzās ar rezultātu 0:2 mājinieku labā. Pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem ļoti saniknotais "Dinamo" galvenais treneris Normunds Sējējs pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu.

Acīmredzot, pārrunas ģērbtuvē pēc pirmās trešdaļas bija gana iedarbīgas, un rīdzinieku sniegums atlikušajā spēles laikā ievērojami uzlabojās - otrajā periodā tika arī "atslēgti" Ivana Ļisutina sargātie vārti, kad Miķelis Rēdihs realizēja skaitlisko vairākumu un samazināja mājinieku pārsvaru līdz minimumam - 1:2.

$duelID=505;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Tomēr spēles turpinājumā, lai gan dinamieši ievērojami vairāk uzbruka "Ņeftehimik" vārtiem, Ivans Ļisutins spēlēja teicami, savukārt rīdzinieki savos vārtos ielaida vēl vienu ripu - 1:3.

Trešās trešdaļas beigās Jānis Kalniņš tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, taču mājiniekiem izdevās nosargāt uzvaru.

Šai mačā Rīgas "Dinamo" sasniedza iespaidīgu statistikas rādītāju metienos pa vārtiem - 46 metieni, kamēr Kalniņa vārti tika apdraudēti 25 reizes.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.