Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Tampabejas "Lightning" galvenais treneris Džons Kūpers bija apmierināts ar latviešu vārtsargs Kristera Gudļevska sniegumu pirmssezonas pārbaudes spēlē.

Jau vēstīts, ka Gudļevskis un cits "Lightning" sistēmas vārtsargs Adams Vilkokss pārbaudes spēlē pret Karolīnas "Hurricanes" dalīja spēles laiku uz pusēm, bet viņi nespēja glābt savu komandu no zaudējuma ar rezultātu 2:3. Gudļevskis šajā mačā devās pamatsastāvā un nospēlēja līdz 31. minūtei, atvairot 21 no 23 pretinieku metieniem.

"Es uzskatu, ka mūsu vārtsargi bija ļoti labi. Īpaši tad, kad "Hurricanes" pirmās trešdaļas otrajā pusē iespieda mūs savā zonā," teica Kūpers. "Es domāju, ka Gudļevskis bija lielisks."

Pagaidām vēl nav zināms, cik daudz iespējas Gudļevskis saņems pirmssezonas spēļu turpinājumā.