Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas pirmajā spēlē Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" izbraukumā spēkojās ar "Soči" komandu, un piedzīvoja zaudējumu ar 1:3 (0:3, 1:0, 0:0).

Rīdziniekus šai spēlē iegāza noraidījumi - pirmajā trešdaļā mūsu spēlētāji trīs reizes pārkāpa noteikumus un katrreiz par to tika sodīti ar zaudētiem vārtiem.

Nostabilizējot spēli, otrajā periodā dinamiešiem izdevās vienus vārtus atgūt. Devītās sezonas un savu KHL statistiku aizsāka Koltons Giliss, kurš realizēja vairākumu "Dinamo" labā.

Trešajā periodā pārsvars lielākoties bija rīdzinieku pusē, taču HK "Soči" vārtsargs Konstantīns Baruļins spēlēja teicami un lielā mērā nodrošināja savai komandai pirmo uzvaru sezonā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraidē!