UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešās kārtas pirmajā spēlē ceturtdien Latvijas klubs "Jelgava" "Skonto" stadionā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Izraēlas komandu Jeruzalemes "Beitar".

"Beitar" futbolisti vadībā izvirzījās spēles 25. minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Idans Vereds. Pēc zaudētajiem vārtiem jelgavnieki sāka spēlēt aktīvāk, bet neizmantoja pāris izveidotās vārtu gūšanas iespējas.

Otrajā puslaikā "Jelgava" izrāva neizšķirtu, kad 70. minūtē pēc standartsituācijas izspēles soda laukumā burzmā bumbu vārtos raidīja Vitālijs Smirnovs. Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti.

"Jelgavas" un "Beitar" atbildes spēle 4. augustā risināsies Izraēlā. Komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā, iekļūs kvalifikācijas "play-off" kārtā. Lai sasniegtu UEFA Eiropas līgas grupu turnīru jāpārvar ne tikai trīs kvalifikācijas kārtas, bet arī vēlāk sekojošā "play-off" kārta.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.