Latviešu distanču slēpotājs Arvis Liepiņš sestdien Somijā spēcīgā konkurencē izcīnīja 46.vietu FIS sacensībās sprintā, šajā distancē tiekot pie savas otrās labākās FIS punktus summas karjerā, informē Latvijas Slēpošanas savienības preses sekretārs Ivars Bācis.

Kvalifikācijas sacensībās Liepiņš Ņikitam Krjukovam no Krievijas, kurš bija labākā laika īpašnieks, zaudēja 16,55 sekundes, finālā neiekļūstot un saņemot 89,75 FIS punktus.

No savas karjeras rekorda šajā distancē, kas tika uzstādīts pērn Igaunijā, latvietis atpalika par sešām sekundēm.

No iekļūšanas ceturtdaļfinālā Liepiņu šķīra 4,24 sekundes.

Svētdien turpat Sāriselkē sportisti mērosies spēkiem 15 kilometru distancē brīvajā stilā.

Tāpat sestdien Zviedrijā savas pirmās FIS raudzes sacensības aizvadīja 14 gadus vecā Patrīcija Eiduka, kura piecu kilometru distancē brīvajā stilā ar intervāla startu 51 dalībnieces konkurencē ieņēma 40.vietu. Startējot junioru grupā, kur latviete bija gados jaunākā sportiste, viņa ieguva 244,99 FIS ranga punktus.