Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Somijas pilsētā Kontiolahti izcīnīja 11.vietu Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā posma sprinta sacensībās.

Rastorgujevs distanci veica 24:07,7 minūtēs, šaušanās nepieļaujot nevienu kļūdu. Pēc pirmās šaušanas latvietis bija otrajā vietā, bet pēc otrās "ugunslīnijas" atkrita uz astoto vietu. Distances turpinājumā pāris konkurenti bija par viņu ātrāki, un Rastorgujevam 11.vieta.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Johannes Tingess Bē no Novēģijas, kurš Rastorgujevu apsteidza par 34,5 sekundēm. Tikmēr otrajā vietā ierindojās Martēns Furkāds (+7,1), bet labāko trijnieku noslēdza vācietis Arnds Feifers (+7,2).

Tikmēr cits Latvijas biatlonists Edgars Piksons ar divām kļūdām šaušanā ierindojās 70.vietā, bet Rolands Pužulis ar vienu kļūdu finišēja 75.pozīcijā 88 sportistu konkurencē.

Posma turpinājumā sestdien sportistus sagaida vēl vienas sprinta sacensības, bet svētdien ieplānota iedzīšana.