Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien nepiedalījās Antholcā notiekošajā Pasaules kausa posma 10 kilometru sprintā, bet pārējie latviešu sportisti demonstrēja pieticīgus rezultātus.

Rastorgujevs izlaiž šo Pasaules kausa posmu, lai treniņnometnē Austrijā sagatavotos sezonas svarīgākajiem mačiem.

Šajās sacensībās labākais Latvijas sportists bija Edgars Piksons, kurš ar divām kļūdām šaušanās distanci veica 28 minūtēs un 17,9 sekundēs un ieņēma 89.vietu. Rolands Pužulis ierindojās 98.vietā (30:00,8 minūtes, 5 kļūdas), bet Aleksandrs Patrijuks finišēja pēdējā, 100.vietā (31:04,7, 4 kļūdas).

Tikmēr itālietis Lukass Hofers un vācietis Simons Šemps sasniedza identiskus rezultātus – 24,44,9 sekundes, un abi kļuva par uzvarētājiem. Trešajā vietā ierindojās vācietis Arnds Peifers (+4,3 sekundes).