Latvijas biatlonists Edgars Piksons sestdien izcīnīja 16.vietu Itālijā notiekošā pasaules čempionāta vasaras biatlonā desmit kilometru sprinta distancē.

Pirmajā šaušanā latvietis pieļāva vienu kļūdu, bet otrajā šaušanā viņš bija nekļūdīgs, finišu sasniedzot pēc 17 minūtēm un 31,30 sekundēm.

Par sacensību uzvarētāju kļuva itālis Lūkass Hofers, kurš ar vienu kļūdu šaušanā Piksonu apsteidza par divām minūtēm un 25,6 sekundēm.

Cits Latvijas pārstāvis Toms Praulītis ar diviem nesašautiem mērķiem ierindojās 37.vietā 39 sportistu konkurencē, bet Rolands Pužulis nefinišēja.

Savukārt junioru konkurencē desmit kilometru sprinta distancē latvietis Daumants Lūsa ierindojās 19.vietā 32 sportistu konkurencē, nesašaujot trīs mērķus.

Čempionāts noslēgsies svētdien ar 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībām.