Par pirmo ULEB Eirolīgas turnīra basketbolā finālisti piektdien kļuva pagājušās sezonas spēcīgākā komanda Pireju "Olympiacos" no Grieķijas.

Pusfināla mačā, kas bija pagājušā gada fināla atkārtojums, "Olympiacos" ar rezultātu 69:52 (24:17, 16:11, 13:8, 16:16) pārliecinoši pieveica Krievijas čempioni Maskavas CSKA.

Uzvarētājiem pa 13 punktiem guva Pero Antičs un Kails Hainss, kurš arī izcīnīja desmit bumbas zem groziem.

Tikmēr šīs sezonas turnīra vērtīgākā spēlētāja Vasiļa Spanuļa kontā bija astoņi punkti, piecas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles un septiņi izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Savukārt CSKA vienībai ar 13 punktiem palīdzēja Sonijs Vīmss.
Šo maču tiesāja arī latvietis Oļegs Latiševs.

Otrajā pusfinālā piektdien risināsies Spānijas klubu Barselonas "Regal" un Madrides "Real" duelis. Savukārt fināls tiks aizvadīts svētdien.